دولت کلانشهر سئول از آموزش برای جلوگیری از آزار و اذیت جنسی در کشور تأمین کننده و سایت های مشاغل کوچک حمایت می کند

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] دولت پایتخت سئول در حال کار با ظرافت برادرانی است که افراد زایمان را اداره می کنند (از این پس “Bemin”) و مرکز پیشگیری از آزار جنسی در محل کار در سئول برای ارائه آموزش برای جلوگیری از آزار جنسی برای رستوران های کمتر از 30 کارمندان در سئول

در همین راستا ، در تاریخ 27 سپتامبر ، دولت پایتخت سئول یک مراسم توافق نامه آنلاین با مرکز U و برادران زیبا برگزار کرد و توافق نامه “Win-Win” را برای ایجاد یک محل کار برابری جنسیتی در سایت های تجاری رستوران های سئول امضا کرد.

این شهر اظهار داشت: اگرچه مشاغل كوچك میزان آزار و اذیت جنسی بالایی دارند ، اما راه اندازی منظم سیستم جلوگیری از آزار جنسی و آسیب رساندن به حمایت مشكل است ، بنابراین این بار توافق نامه حمایت فعال در این زمینه را امضا كرده است.

طبق نتایج مشاوره جدید آزار و اذیت جنسی در محل کار (ژانویه 2018 – ژوئیه 2020) انجمن کارگران سئول ، توزیع قربانیان آزار جنسی بر اساس اندازه محل کار 47.1٪ مشاغل با بیش از 30 است کارمندان

این سه سازمان فروشگاه های تحویل Delivery Nation ، یک سرویس سفارش برنامه تحویل را که توسط برادران زیبا کار می کند ، هدف قرار می دهند تا “یک شرایط بازی برابر در تجارت رستوران سئول ایجاد کنند. پشتیبانی آموزش پیشگیری از آزار جنسی برای صاحبان مشاغل aign کمپین برای بهبود فرهنگ سازمانی برابری جنسیتی ▴ جلوگیری از آزار و اذیت جنسی پروژه های همکاری مانند مشاوره های ایجاد سیستم را تشویق کنید.

اول ، آموزش پیشگیری از آزار و اذیت جنسی برای صاحبان مشاغل با محتوایی ارائه می شود که می تواند در سایت های مشاغل کوچک استفاده شود. برادران زیبا آموزش و پرورش را برای افزایش دسترسی به اطلاعات و مشارکت در آموزش و پرورش ترویج و ترکیب می کنند.

“آموزش پیشگیری از آزار و اذیت جنسی برای صاحبان مشاغل” با بررسی فرهنگ سازمانی برای آزار جنسی ، نحوه بررسی حوادث و محافظت از قربانیان آزار جنسی و اقدامات محافظت از قربانیان آزار جنسی توسط مشتریان و جلوگیری از آسیب ثانویه م effectiveثر است. می تواند تحصیلات خوبی داشته باشد.

علاوه بر این ، یک کمپین برای توزیع “راهنمای پیشگیری و پاسخ به محل کار بدون آزار جنسی” ، مناسب برای سایت های تجاری کوچک وجود دارد.

سال گذشته ، با مرکز U ، “راهنمای پیشگیری و پاسخ به محل کار بدون آزار جنسی” ، مناسب برای سایت های مشاغل کوچک ، تهیه کرد و کارزاری را برای توزیع آن به سایت های تجارت کوچک از طریق آکادمی Bemin انجام داد ، که اطلاعاتی را ارائه می دهد فروشگاه های مرتبط. برنامه ریزی شده است که این کمپین امسال گسترش یابد.

طبق ماده (3) ماده 13 قانون برابری جنسیتی ، همه محل های کار باید محتوای آموزش آزار جنسی را در محل کار ، جایی که کارگران همیشه می توانند آن را مشاهده کنند ، نگهداری و منتشر کنند. با U Center ، راهنماهای آموزش پیشگیری را توزیع می کند تا به آنها در آزمایش و بهبود فرهنگ سازمانی خود در سایت های مشاغل کوچک کمک کند. علاوه بر این ، قصد دارد پروژه های مختلف همکاری برای گسترش فرهنگ برابری جنسیتی در تجارت رستوران مانند تولید و انتشار عبارات برای جلوگیری از آزار جنسی توسط مشتریان را گسترش دهد.

در صورت درخواست یک سایت مشاغل کوچک ، سئول با مرکز U پشتیبانی رایگان برای مشاوره برای ارائه راه حل های تشخیصی و فرهنگ سازمانی و همچنین بررسی قوانین عملکرد و روش های رسیدگی به پرونده را ارائه می دهد ، بنابراین در صورت درخواست از یک سایت کوچک تجاری ، اقدامات پیشگیری آزار و اذیت جنسی را می توان تشخیص داد.

در همین حال ، مرکز سئول با U در سپتامبر سال گذشته به عنوان نهادی برای پشتیبانی قانونی و آموزش در مورد آزار جنسی و پیشگیری از خشونت جنسی برای صاحبان مشاغل کوچک با کمتر از 30 کارمند افتتاح شد.

سال گذشته ، وی با Ridrick ، ​​Imagine Publishing ، Love for Coffee و UPS کره موافقت نامه های تجاری با مرکز U را امضا کرد و یک پروژه مشترک را برای بهبود فرهنگ سازمانی در محل کار تبلیغ کرد. ریدریک و “زمان رسیدن به برابری جنسیتی با U است!” 1000 جعبه با ماسک با عبارات درج شده ساخته شده است. Coffee Evan Hadawa 200000 نگهدارنده فنجان با شعار “صدای شجاعت من ایجاد کردم در محل کار ما تغییر می کند” ، برنده مسابقه “بدون محل کار بدون آزار جنسی” که توسط مرکز با تو برگزار شد ، تولید و آنها را به شرکت های وابسته توزیع کرد. علاوه بر این ، ما یک کارزار برای انتشار و ارائه رهنمودهایی برای جلوگیری و پاسخ به آزار جنسی در آکادمی Baemin و UPS کره انجام دادیم.

سونگ دا یانگ ، رئیس بخش سیاست های زنان در سئول ، گفت: “تجهیز سیستماتیک سیستم جلوگیری از آزار جنسی و کمک به آسیب رساندن به هر سایت تجاری در مورد سایت های مشاغل کوچک دشوار است. ما محیطی ایجاد خواهیم کرد که در آن افراد می توانند در یک جنسیت امن و برابر کار کنند. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *