دومین کمیسیون بحث در مورد بیمه درمانی در سال 2021 برگزار شد.

[ad_1]

[세계연합신문 김수홍 기자] در تاریخ 29 ژانویه 2021 ، وزارت بهداشت و رفاه اجتماعی کمیسیون دوم را برای بحث در مورد بیمه نامه پزشکی ، △ ارتقا benefits مزایای غیر بیمه ای ، and گسترش حمایت از هزینه های پزشکی برای بارداری و زایمان در بیمه درمانی ، pro بهبود تعداد هزینه های متفاوت پذیرش در بیمارستان ، ثبت داروهای جدید و گزارش در مورد افزایش استاندارد حقوق ، fee هزینه درمان اولیه برای طرح آزمایشی ، status وضعیت و برنامه های آینده برای ارزیابی مجدد کفایت مزایای دارو و pilot پروژه آزمایشی برای ارائه مشوق های بیمه درمانی بر اساس نتایج بیمارستان برای مراقبت از زوال عقل

محتوای اصلی هر دستور کار به شرح زیر است.

به عنوان یک اقدام پیگیری برای تقویت پوشش بیمه درمانی ، بیمه درمانی برای آزمایش و درمان بیماری های آلرژیک و درمان درد مزمن اسکلتی عضلانی استفاده می شود.
اول از همه ، بیمه درمانی به عنوان یک مزیت قابل توجه برای تشخیص و درمان بیماری های آلرژیک اعمال می شود.

آزمایش تریپتاز که برای تشخیص آنافیلاکسی با اندازه گیری فعالیت ماست سل ها ، که دلیل اصلی ایجاد آلرژی است ، استفاده می شود ، رایگان است. شما فقط باید 1000 درآمد (براساس پذیرش در بیمارستان پیشرفته) را پرداخت کنید.

با اثبات غیر مستقیم آنتی بادی های بیمارانی که مشکوک به کهیر خود ایمنی هستند ، آزمایش عکس العمل پوستی خود سرمی برای تشخیص کهیر قبلاً 29000 وین به دلیل عدم پرداخت هزینه داشت ، اما 9000 وین (پایگاه سرپایی پیشرفته و سرپایی) فقط باید هزینه های آن را پرداخت کنید.

آزمایشات ورزشی القایی که علائم سیستمیک مانند آزمایش عملکرد ریه ، اندازه گیری ضربان قلب و فشار خون و آسم را قبل و بعد از ورزش مناسب (تردمیل و غیره) کنترل می کنند ، 134000 هزینه بدست آمده در اثر عدم پرداخت دارند. استانداردهای بیمارستان برای مراقبت های سرپایی).

درمان حساسیت زدایی از دارو ، که با تجویز دارو به تعداد بسیار کمی از بیماران مبتلا به آلرژی دارویی منجر به یک بیماری غیر حساسیت زا می شود ، قبلاً به عنوان یک ماده بدون پوشش 20.8 هزار بو داشت ، اما به دلیل کاربرد سلامتی ، 40000 بوی بد (در بیمارستان) دارد. بیمه شما فقط باید پرداخت کنید.

تحریک مغزی قشر مغز

[체내신경자극기이용]

بیمه درمانی در 50٪ این ذخیره اعمال می شود.

تحریک مغزی قشر مغز

[체내신경자극기이용]

این روشی است برای کاهش درد از طریق تحریک طولانی مدت عصب (قرار دادن یک ماده محرک) در قشر مغز ، با هزینه های 20 میلیون در صورت عدم پرداخت ، اما بار هزینه ها به 9.56 میلیون بدست آمده کاهش می یابد (بر اساس بستری شدن در بیمارستان) در استفاده از بیمه درمانی.

در راستای Plan برنامه اساسی چهارم برای جامعه کم باروری و سالمندان 」(2025-2021) ، حمایت از” بیمه درمانی برای هزینه های پزشکی بارداری و زایمان (کارت ملی شادی) “گسترش می یابد تا هزینه های پزشکی مربوط به بارداری و زایمان.

از سال 2022 میزان کمک ها از 600،000 بوی بد برای زنان باردار به 1 میلیون بوی بد و از 1 میلیون وون به یک میلیون و 400 هزار بوی بد برای زنان باردار با کودکان زیاد افزایش می یابد و دوره استفاده از 1 به 2 سال افزایش می یابد. ..

معرفی ساماندهی مجدد (پروژه) سیستم دیفرانسیل برای هزینه های پذیرش بیمارستان.

وزارت بهداشت و رفاه اجتماعی در سال 2008 یک سیستم مراقبت روزانه ثابت برای بیمارستانهای بستری در بیمارستان ارائه داد و سیستمهای مختلف مکمل و کاهش را با توجه به سطح تأمین نیروی کار به منظور بهبود کیفیت خدمات پزشکی بیشتر به کار گرفت.

در حال حاضر ، بیشتر بیمارستان های پرستاری معیارهای اضافی * را دارند و برای تأمین سطح کار یکسانی ، بدون تفاوت چشمگیر بین بیمارستان ها ، غرامت دریافت می کنند.

بر این اساس ، وزارت بهداشت و رفاه اجتماعی این طرح ساماندهی را برای ساختن یک سیستم جبران خسارت متناسب با کیفیت خدمات پزشکی ارائه شده به بیماران واقعی ، خارج از بعد اطمینان از نیروی کار کافی ، تهیه کرده است.

به طور خاص ، اضافه شدن نیروی کار موجود که با توجه به سطح اشتغال پزشکان پرداخت می شود ، کاهش می یابد و یک استاندارد اضافه در رابطه با نتیجه ارزیابی کفایت ایجاد می شود.

به طور خاص ، جوایز برای م institutionsسسات عالی رتبه با نتایج عالی ارزیابی کفایت و م institutionsسساتی که نتایج بالاتری از نتایج ارزیابی قبلی دارند ، متفاوت است.

این ساماندهی با توجه به نتایج ارزیابی هر بیمارستان پرستاری ، جبران افتراقی مناسب را فراهم می کند ، بنابراین انتظار می رود که این فرصتی برای بهبود کیفیت کلی مراقبت در بیمارستان های پرستاری باشد.

علاوه بر این ، در نتیجه ارزیابی کفایت خانه های سالمندان ، استاندارد رفلاکس در حال بهبود است.

در همین حال ، بیمارستان های پرستاران در 20٪ پایین بخش نجات و درمان با توجه به سطح نیروی کار از موضوع حقوق اضافی مستثنی شدند.

با افزایش بار در بخش درمان به دلیل سازماندهی مجدد ارزیابی کفایت ، نیاز به تنظیم مجدد نتیجه فعلی ارزیابی کفایت افزایش یافته است.

بر این اساس ، معیارهای حذف حقوق اضافی برای کارگران به م institutionسسه ای با 5٪ کمتر از کل نتیجه تغییر می یابد.

بیمارستانهای پرستاری با 5٪ امتیاز کم از پرداخت اضافی مربوط به ارزیابی کفایت تازه تأسیس شده خارج می شوند.

اخیراً بیمه درمانی برای دو دارو (دو عنصر) شامل درمان گلوکوم اعمال شده است.
قطره قطره چشم Aberis 0.002٪ (1 مورد): درمان گلوکوم
Film Equipina 50 میلی گرم قرص روکش دار (1 عدد): درمان بیماری پارکینسون

هر دو دارو توسط سرویس بررسی و ارزیابی کره (کمیته ارزیابی بازپرداخت دارویی) از نظر سودمندی بالینی ، مقرون به صرفه بودن ، نظرات دانشگاهیان مرتبط و وضعیت لیست در کشورهای مستثنی (کمتر از مقدار استاندارد حذف) ارزیابی می شوند. از داروها) و با شرکت بیمه درمانی موافقت کرده است (مقدار تخمینی) سقف و مبلغ تخمین زده شده برای شارژ تعیین شده است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.