دونگ گو ، یک نمایشگاه آنلاین از حامیان “جشنواره حافظه” برگزار کرد

[ad_1]

[세계연합신문 김도형 기자] دونگ گو ، گوانجو ، اعلام کرد که میزبان نمایشگاهی از هنرمندان درگیر در هنر حامیان آنلاین ، که یک هنر فرهنگی محلی است ، در جشنواره یادبود چونگ گانگ برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه به منظور برانگیختن روحیه و فراهم آوردن فرصت های نمایشگاهی برای غرور افتخار هنرمندان فرهنگی محلی ، که به طور فعال در جشنواره قبلی در چونگجان شرکت کرده و در موفقیت جشنواره نقش داشته اند ، ایجاد شده است.

برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 در سال گذشته ، دونگ-گو جشنواره Chungjang را به طور کلی لغو کرد و از شهر Gwangju و دولت دعوت کرد تا محتوای غیر حضوری را کشف و تولید کنند و از طرفداران آنلاین هنرهای فرهنگی محلی برای شرکت در آن استفاده کنند.

در میان این حامیان آنلاین ، 51 هنرمند مشهور محلی مانند Gangnam-gu، Kim Nam-gi، Kim Young-hwa، Kim Hae-seong، Kim Hyo-sam، Um Ki-jun، Lim Jong-ho، Joo Seong-hee، و هئو دال یونگ در این نمایشگاه شرکت می کند که 51 اثر از هنرمندان درگیر در هنر را ارائه می دهد.

این نمایشگاه از چهارم تا شانزدهم به مدت 13 روز در گالری Mudeung واقع در خیابان هنر برگزار می شود. این نمایشگاه ها فقط برای مشاهده در دسترس هستند و پس از نمایشگاه برای پروژه های هنری اجاره ای عمومی استفاده می شوند. جداگانه فروخته نمی شود

مدیر دونگ گو ایم تائک گفت: “ما جشنواره Chungjang را با کمک بسیاری از هنرمندان فرهنگی محلی با موفقیت برگزار کردیم.” امیدوارم این هفته زمان تسلیت باشد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *