دوچرخه سواری 21 شعبه شهر گویانگ به عنوان یک سازمان عالی برای ترویج استفاده از دوچرخه از نخست وزیر نقل قول دریافت می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] گویانگ سیتی اعلام کرد که شعبه 21 دوچرخه در گویانگ از اولین مسابقه “بهترین سازمان برای ارتقا use استفاده از دوچرخه 2020” که توسط وزارت اداره عمومی و امنیت برگزار شده بود ، یک امتیاز دریافت کرد. وی برای دومین سال متوالی توسط وزیر ادار Public عمومی و امنیت در سال 2019 به وی اعطا شد.

(G) دوچرخه 21 شعبه شهر گویانگ به عنوان قدردانی از سهم خود در ترویج استفاده از دوچرخه توسط شهروندان گویانگ و گسترش فرهنگ ایمنی دوچرخه از طریق فعالیت های مختلف مرتبط با دوچرخه ، به نقل از نخست وزیر این مسابقات انتخاب شد. .

در ماه مه سال 2009 تاسیس شد ، دوچرخه 21 شعبه شهر گویانگ ، یک سازمان آموزش تخصصی دوچرخه ، دارای آموزش ایمنی دوچرخه برای آموزش مدرسه آموزش ایمنی برای دوچرخه بزرگسالان است … فعالیت های کلانتری دوچرخه جوانان برای ساخت دوچرخه برای شهروندان از گویان ، بهبود آگاهی از ایمنی و دوچرخه. او در گسترش پایگاه پیشقدم می شود.

به ویژه ، به عنوان یک گروه یارانه ای برای آموزش ایمنی دوچرخه در حال انجام ، که از سال 2013 هر ساله به عنوان یک پروژه سیاست ویژه در شهر گویانگ اجرا می شود ، ما آموزش ایمنی دوچرخه سواری را برای کودکستان ها ، مدارس ابتدایی و متوسطه ارائه می دهیم. دبیرستان های راهنمایی برای کمک به دانش آموزان در مورد اهمیت ایمنی دوچرخه.

با افزایش استفاده از دوچرخه به دلیل کرونا 19 ، درصد حوادث ایمنی نیز افزایش می یابد ، و آموزش ایمنی دوچرخه نه تنها مردم را از اهمیت رانندگی ایمن آگاه می کند ، بلکه به طور قابل توجهی در حفاظت از محیط زیست ، ارتقا the سلامت شهروندان و ایجاد فرهنگ اوقات فراغت سالم.

دبیرکل شعبه 21 در گویانگ کی سیک خان گفت: “از طریق همکاری فعال با گویانگ ، فعالیت های دوچرخه سواری را به عنوان یک ورزش سالم برای همه شهروندان و یک فرهنگ تفریحی سالم توسعه خواهیم داد.” با تشکر از شهروندان گویانگ که عاشق دوچرخه هستند ، فرستاده شده است. ”

در همین حال ، برای جلوگیری از کرونا 19 ، امسال هیچ جایزه جداگانه ای برگزار نشد ، اما مراسم تمجید در هر دولت محلی جایگزین آن شد. در نوزدهم ، معاون دوم نخست وزیر گویانگ ، لی چون پیو ، نخست وزیر سازمان ترویج بهترین استفاده از دوچرخه در سال 2020 را به دبیرکل شعبه دوچرخه در گویانگ 21 تحسین کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *