رئیس جمهور ترامپ ، آقای بایدن بار دیگر “برای حمایت از انتخاب سناتورها در جورجیا” رقابت می کند | جهان

[ad_1]

آنها دو رویداد را که همزمان شب قبل از رای گیری درباره آینده سنای آمریکا برگزار می شود ، برگزار می کنند.

آقای بایدن برای مبارزات انتخاباتی دو سناتور دموکرات ، جان اوسوف و رافائل وارنوک ، در تاریخ 4 آوریل به آتلانتا سفر خواهد کرد.

یک روز زودتر ، معاون تازه انتخاب شده کامالا هریس نیز در جورجیا فعالیت تبلیغاتی خواهد کرد.
در همان روز حضور آقای بایدن در آتلانتا ، رئیس جمهور ترامپ برای برگزاری “راهپیمایی پیروزی” برای حمایت از انتخاب مجدد سناتورهای کلی لوفلر و دیوید پوردو به دالتون می رود.
در تاریخ 31 دسامبر ، ستاد انتخاباتی پردو گفت که وی پس از تماس با یک فرد مثبت از Covid-19 قرنطینه شد. آقای پردو در تاریخ 31 دسامبر از افراد آلوده اطلاعات دریافت کرد و سپس آزمایش منفی شد.
رئیس جمهور ترامپ ، آقای بایدن برای حمایت از انتخاب سناتورها در جورجیا بار دیگر

سناتور جمهوری خواه دیوید پوردو در تلاش است تا برای انتخابات مجدد نامزد شود.

درگیری ترامپ با رهبران جمهوری خواه همچنان ادامه داشت زیرا آنها از حمایت از تلاش وی برای برگرداندن نتایج امتناع ورزیدند.

در تاریخ 30 دسامبر ، ترامپ از فرماندار گرجستان ، برایان كمپ ، جمهوری خواه ، خواست كه كنار برود.
آقای كمپ بلافاصله اعتراض كرد: “همه این موارد باعث حواس پرتی می شود. من طرفدار ترامپ هستم ، بارها آن را گفته ام ، و همه کارها را می توانم انجام دهم ، مانند همه افراد در این کشور ، تا به تلاش های مجدد وی تا 3 مارس کمک کنم. من از محاکمه ای که ترامپ یا هر شخص دیگری می تواند در این کشور حساب کند حمایت می کنم ، اما مهمتر از همه ، من هنوز هم باید قانون و قانون اساسی را رعایت کنم. من باید به اخبار جورجیا بپردازم ، نه به آنچه شخصی در توییتر ارسال کرده یا در طی جلسه کمیته ای در جورجیا گفته است.
اگر دموکرات ها هر دو کرسی را بدست آورند ، سنای آمریکا 50-50 تقسیم می شود. بنابراین ، حق برهم زدن تعادل متعلق به خانم هریس ، دموکرات است. علاوه بر این ، کنترل دو اتاق در کنگره ایالات متحده متعلق به دموکرات ها است.

اگر جمهوریخواهان 1 کرسی از دو کرسی یا هر دو را به دست آورند ، اکثریت را در مجلس بالا حفظ خواهند کرد و فرصتی برای جلوگیری از اهداف قانونی آن یا نامزدی قضات دارند. براساس دبیرخانه دولتی گرجستان ، بیش از 2.5 میلیون رأی دهنده در انتخابات سنا رأی دادند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *