رئیس جمهور ترامپ ، آقای بایدن “دوئل” برای کنترل نهایی سنا در جورجیا جهان

[ad_1]

مبارزات انتخاباتی اخیر رئیس جمهور فعلی و رئیس جمهور کناره گیری اهمیت کاندیداتوری در مجلس سنای آمریکا را نشان می دهد.
دو سناتور فعلی جمهوری خواه ، دیوید پوردو و کلی لوفلر ، برای تأیید کرسی ها و تأمین کنترل سنا توسط جمهوری خواهان ، برای انتخابات مجدد انتخاب می شوند.
در همین حال ، دو دموکرات ، جان اوسوف و رافائل وارنوک ، برای داشتن یک حزب جمهوری خواه دموکراتیک 50-50 باید در یک انتخابات مشترک پیروز شوند و حق تصمیم گیری به معاون منتخب رئیس جمهور تعلق دارد. کامالا هریس.

جان اوسوف نامزد حزب دموکرات گفت: “جورجیا لیاقت سناتورهایی است که از مردم حمایت می کنند ، نه فقط در مواقعی که مجبور به معامله با مردم هستند ، بلکه همیشه.”

مبارزات سناتوری امسال از همه سوابق قبلی هزینه ها پیشی گرفت و تعداد رای دهندگان اولیه یک رکورد بود. در حال حاضر 3 میلیون رأی داده شده است.

پیروزی نزدیک آقای بایدن در جورجیا در مسابقه کاخ سفید رنگ حالت قرمز طبیعی آبی را تغییر داد.
رئیس جمهور ترامپ ، آقای بایدن

رئیس جمهور منتخب جو بایدن برای دو دموکرات در رقابت های سنای ایالات متحده شرکت کرد.

تعداد رای دهندگان سیاهپوست نقش مهمی در آینده دو دموکرات ایفا کردند. در حال حاضر ، نیمی از رای دهندگانی که زود رأی می دهند از رای دهندگان رنگی هستند.

قبل از این انتخابات مهم ، نام های بزرگی برای کمک به گرجستان آمدند. با این حال ، سناتور پوردو در این مسابقه غایب بود زیرا پس از تماس نزدیک با عفونت Covid-19 قرنطینه شد.
ورود آقای ترامپ به گرجستان بسیاری از جمهوری خواهان را نگران کرده است.
اخیراً ، رسانه های آمریکایی از تماس غیرمعمول رئیس جمهور ترامپ و یک مقام ارشد دولتی در جورجیا خبر دادند که در آن آقای ترامپ از این مقام خواست “رای” کافی برای تغییر نتایج “پیدا” کند. رأی داده و ادعا می کند که تقلب در انتخابات باعث از دست دادن رای وی شده است.
رئیس جمهور ترامپ ، آقای بایدن

کلی لوفلر سناتور جمهوری خواه و رئیس جمهور ترامپ در مرحله مبارزات انتخاباتی در جورجیا.

بیانیه آقای ترامپ نگرانی از ماندن حامیان وفادار وی در خانه را افزایش داده است زیرا اعتقاد بر این است که آنها در انتخابات دست به تقلب زده اند.

وقتی انتخابات به پایان رسید ، صبر کردن در سرشماری ممکن است چندین روز طول بکشد و اختلافات حقوقی می تواند نتایج را به تأخیر بیندازد.

جمهوری خواهان فقط به یک پیروزی احتیاج دارند. در صورت انتخاب خانم لوفلر یا آقای پردو ، جمهوری خواهان همچنان مجلس سنا را کنترل خواهند کرد و کاملاً قادر به جلوگیری از اهداف بلند پروازانه آقای بایدن هستند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *