رئیس جمهور ترامپ برای یافتن عفو ​​برای خود و فرزندانش عجله دارد جهان

[ad_1]

به طور خاص ، یک منبع معتقد است که “احتمال عفو رئیس جمهور ترامپ برای اقوام و فرزندان بیشتر است و فوری تر است زیرا این عفو ​​می تواند از آزار و اذیت جلوگیری کند.”
با این حال ، مشاوران و متحدان رئیس جمهور نگران واکنش مردم در برابر عفو پس از ناآرامی های 6 ژوئن هستند. اختلافات در جناح غربی کاخ سفید در حال گسترش است ، در حالی که مقامات می گویند رئیس جمهور ترامپ و خانواده اش نگرانی اصلی هستند.
پرزیدنت ترامپ با عجله به دنبال راهی برای اعطای عفو برای خود و فرزندانش شد - عکس 1

رئیس جمهور ترامپ در تاریخ 12 ژانویه به واشنگتن بازگشت.

شورش Capitol آقای ترامپ ، متحدان و نزدیکان وی را در معرض خطر چالش قانونی قرار می دهد ، زیرا مقامات در مورد سخنان و اقدامات افراد مورد تحقیق قرار می گیرند. جنایتکار یا نه

در تاریخ 12 ژانویه ، آقای ترامپ از اظهاراتی که در تاریخ 6 ژوئن ارائه داد به عنوان “منطقی” دفاع کرد. کاخ سفید هنوز در این مورد توضیحی نداده است.

هفته گذشته ، رئیس جمهور ترامپ به مشاوران خود گفت كه معتقد است او و خانواده اش ناعادلانه مورد هدف قرار می گیرند و از ادامه مشکلات حقوقی با وزارت دادگستری دولتش می ترسد. بایدن

رئیس جمهور ترامپ فوراً برای خود و فرزندانش عفو کرده است - عکس 2

رئیس جمهور ترامپ در حال بررسی بخشش فرزندان خود است.

آقای ترامپ از سال اول حضور خود در مورد عفو برای خود و فرزندانش نام برد.
به گفته یک منبع دیگر ، دونالد ترامپ جونیور ، یکی از فرزندان رئیس جمهور ترامپ ، نیازی به عفو ندارد: “پدرش هرگز این حرف را به او نزد ، همانطور که دون به دوستانش گفت. او نیازی به آزادی مشروط ندارد زیرا این کار را ضروری نمی داند.

به گزارش سی ان ان ، بسیاری از مقامات کاخ سفید از حمله 6 ژوئن ناراضی هستند و نمی خواهند افراد مشمول بخشوده شوند.

رئیس جمهور ترامپ با عجله به عفو خود و فرزندانش دست یافت - عکس 3

صحنه هایی از کپیتول پس از حملات 6 ژوئن.

انتظار می رود رئیس جمهور ترامپ هفته گذشته مجموعه ای از دستورات جدید عفو را اعلام کند ، اما این رویداد به دلیل حمله به پایتخت موکول شد.
در همین حال ، در تاریخ 11 ژانویه ، CNN گزارش داد كه مشاور كاخ سفید پت سیپولونه و دادستان كل سابق بیل بار به آقای ترامپ هشدار داده اند كه عفو نكرد. اما مشاوران دیگر گفتند که رئیس جمهور به این کار ادامه خواهد داد ، اگرچه به طور حتم موانع قانونی وجود دارد. هنوز بحث های زیادی در مورد احتمال بخشودگی رئیس جمهور آمریکا وجود دارد و اینکه ترامپ می تواند مشخص نیست یا خیر.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *