رئیس جمهور ترامپ تعطیلات خود را قطع کرد ، کاخ سفید همچنان “با پارلمان” مبارزه می کند جهان

[ad_1]

در همان زمان ، رئیس جمهور ترامپ به کار خود برای تغییر نتیجه انتخابات ادامه می دهد. مانند چند هفته گذشته ، رئیس جمهور آمریکا در بازگشت به کاخ سفید به خبرنگاران پاسخی نداده است.
کاخ سفید دلیل تغییر این طرح را بیان نکرد. اما این مصادف با زمانی بود که آقای ترامپ تلاش می کرد کنگره ایالات متحده را متقاعد کند که برای هر فرد تخفیف Covid-19 را افزایش دهد ، و تنش با ایران اندکی قبل از اولین سالگرد حمله هوایی آمریکا برای از بین بردن سطح عمومی افزایش یافت. ایران بلند کاظم سلیمانی.
دو بمب افکن B-52 آمریکایی در تاریخ 30 دسامبر بر فراز خاورمیانه پرواز کردند. مقامات آمریکایی می گویند این یک عامل بازدارنده برای ایران است. وزیر خارجه ایران این اقدام را محکوم کرد.
رئیس جمهور ترامپ در حال کاهش تعطیلات است ، و به کاخ سفید بازگشت ، و ادامه داد
آقای ترامپ همچنین فشارها را بر جمهوری خواهان افزایش داده و از آنها خواسته است از تلاش ها برای تغییر نتایج انتخابات در ماه نوامبر حمایت کنند.
در تاریخ 30 دسامبر ، جاش هاولی سناتور جمهوری خواه تأیید کرد که پیروزی آقای بایدن را در جلسه رسمی برای تأیید نتایج انتخابات کنگره آمریکا به چالش می کشد. این حرکت می تواند منجر به بحث طولانی در مجلس سنای آمریکا شود ، اگرچه تغییر نتیجه دشوار است.
رئیس جمهور ترامپ در حال کاهش تعطیلات است ، و به کاخ سفید بازگشت ، و ادامه داد
بن ساس ، یکی دیگر از سناتورهای جمهوری خواه ، از همکاران سنا خود خواست که “این طرح خطرناک را رد کنند” و خواستار “تغییر نتیجه آراots با نرخ 306-232 شد. پیروزی متعلق به بایدن رئیس جمهور منتخب است ، رئیس جمهور ترامپ باید نتایج بسیاری از ایالت ها را معکوس کند.” اما هیچ کشوری سو legal ظن های قانونی را مطرح نمی کند. “[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *