رئیس جمهور ترامپ قانون را امضا می کند ، مردم و دولت پول دارند جهان

[ad_1]

پرزیدنت ترامپ پس از تهدیدهای مکرر برای عدم تصویب این لایحه در میان فشار نمایندگان دو طرف ، تصمیم خود را تغییر داد. در تاریخ 27 دسامبر ، آقای ترامپ علیرغم بحران احتمالی دولت در انظار عمومی ظاهر نشد. وی از كنگره آمریكا خواست سطح حمایت از مردم آمریكا را از 600 دلار به 2000 دلار افزایش دهد.

هنوز مشخص نیست چه چیزی رئیس جمهور را وادار به تغییر عقیده کرد. مقامات کاخ سفید نیز در مورد افکار وی ساکت هستند. با این حال ، یک منبع نزدیک به مشاوران وی را به تغییر عقیده فراخواند ، زیرا دلیلی برای رد لایحه نجات نیست.

آقای ترامپ به طور خلاصه شخصاً در توییتر اعلام کرد: “خبر خوب برای بسته نجات کوید. اطلاعات ردیابی بیشتر “.
رئیس جمهور ترامپ قانون را امضا می کند ، مردم و دولت پول دارند - عکس 1

بنابراین ، مزایای بیکاری حدود 14 میلیون نفر از طریق بسته های تشویقی ، که قبلاً در تاریخ 26 دسامبر منقضی شده بود ، به زودی با تصویب رئیس جمهور از این لایحه ، مجدداً شروع می شود.

بودجه دولت از 2.3 تریلیون دلار ، 1.4 تریلیون دلار است. اگر آقای ترامپ در حرکت مردد باشد ، بسیاری از مقامات دولتی ممکن است مجبور شوند از 29 دسامبر استراحت کنند.

بسیاری از جمهوری خواهان با درخواست رئیس جمهور ترامپ برای تغییر این لایحه مخالفت کردند.
رئیس جمهور ترامپ قانون را امضا می کند ، مردم و دولت پول دارند - عکس 2
ترامپ گفت که این لایحه را “با پیام واضحی مبنی بر لغو قوانین اسراف” در کنگره امضا کرده است.
رئیس جمهور همچنین تأکید کرد که مجلس نمایندگان قصد داشت به یارانه انفرادی جدید 2000 دلار به جای 600 دلار رای دهد و سنا “روند تصویب یارانه بالاتر” را آغاز خواهد کرد.
میچ مک کانل رهبر اکثریت مجلس سنا گفت که وی “از رئیس جمهور بخاطر امضای بسته نجات به قانون تشکر کرد” ، اما به برنامه خود برای افزایش یارانه های فردی اشاره نکرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *