رئیس دفتر اقتصادی و فرهنگی Gimpo Jo Song Chun به مدت 5 روز از سایت بازدید کرد و خواستار تثبیت قیمت شد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] چو سونگ چون ، رئیس دفتر اقتصادی و فرهنگی شهر Gimpo ، برای تشویق بازرگانان بازار و تأیید کاربرد قرنطینه COVID-19 ، از بیست و یکم ، اولین روز افتتاح 5 روزه بازار ، به مدت دو روز از این بازار بازدید کرد. برای تثبیت قیمت ها.

مدیر چو سونگ چون که از بازار 5 روزه یانگوک و 5 روزه بازار گیمپو بازدید کرده بود ، شخصاً از این سایت بازدید کرد ، به مشکلات بازرگانانی که از کاهش مصرف و کندی فروش رنج می بردند گوش داد ، نظرات خود را جمع کرد و وقت خود را صرف برقراری ارتباط با دولت کرد.

برای از بین بردن اضطراب بازدیدکنندگان از مکان 5 و ایجاد یک فضای امن بازار ، اقدامات تاج 19 را به دقت بررسی می کنیم مانند بررسی برای گرم کردن ، ماسک پوشیدن و ضد عفونی کننده.

در آماده سازی برای تعطیلات سال نو میلادی ، از بازرگانان بازار به طور فعال خواسته شد تا در تثبیت قیمت محصولات کشاورزی محلی و احیای اقتصاد محلی شرکت کنند.

چو سونگ چون ، رئیس دفتر اقتصادی و فرهنگی گفت: “بازگشایی بازار پنجم ، حتی در شرایط کرونا 19 برای معامله گران بازار یک تصمیم دشوار است.” “این شهر همچنین خواستار رعایت دقیق آن است. ما برای احیای منطقه خرید بازار كه به دلیل تاج 19 راكد است ، فعالانه تلاش خواهیم كرد.”

در همین حال ، برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 ، این شهر تمام تلاش خود را می کند تا اطمینان حاصل کند که شهروندان می توانند با استقرار سیستم قرنطینه عمیق و پشتیبانی اداری در بازار 5 روزه ، با اطمینان از بازار بازدید کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *