رادیو استار پارک سون جو ابتدا دلیل مربیگری خود را تأیید کرد

[ad_1]

[세계연합신문 장운조 기자] Park Seon-ju خواننده و مربی آواز در رادیو استار ظاهر شد و از طریق تست ممیزی اخیر برای تروت Mistro داستان ظهور خود را به عنوان دشمن کل ملت تعریف کرد.

به ویژه ، او احساس نارضایتی خود را از قلب Yabakler اعتراف خواهد کرد ، که باعث ایجاد کنجکاوی می شود.

پارک Son Zhou Park ، که بیش از 20،000 “دانش آموز آواز” دارد ، مشکلات مهلک بازیگر Lee Byeong-hoon را از یک “دانش آموز غیر منتظره” فاش کرد ، رهبر کوی جونگ را به عنوان یک دانش آموز فراموش نشدنی معرفی کرد و یک نامه ویدیویی از او خواست برای بازگشت. اکنون

“رادیو استار” MBR ، یک برنامه گفتگوی عالی که قرار است ساعت 10:20 بعد از ظهر پخش شود ، سومین روز با یک ویژه برنامه “Brim Coming Down” با پنج عضو Kwon In-ha، Park Seon-ju ، تزئین می شود جولیان کانگ ، آهنگ کوان لی لی نالچی و شین یو جین.

Park Sun-jo نقش فعالی در نقش “Tiger Judge” ایفا می کند ، که با بازبینی دقیق “Mistrot 2” شرکت کنندگان در تست را بسیار عصبی می کند

به طور خاص ، Seon-ju Park در یک مسابقه که داوران هنگام تماشای صحنه آماده شده توسط شرکت کنندگان در تست ، با فشار دادن قلب تصمیم به عبور یا شکست گرفتند ، قلب Yap-Rah را بدست آورد.

پارک سئونگ جو گفت: “قضات اطراف ما اغلب قلب ها را می زنند. وقتی او به “چه کاری باید انجام دهم” نگاه کرد ، من فقط او را تحت فشار قرار ندادم ، او شانه ای بالا انداخت و دلیل اینکه قلب خود را از روی کنجکاوی نجات داد گفت.

علاوه بر این ، Seon-ju Park اضافه کرد: “من از چشم شرکت کنندگان اجتناب می کنم” و پس از دریافت نتایج تست شنوایی ، چشمان شرکت کننده که تا حدودی عصبانی هستند ، به سرعت تولید می شود تا لبخند بزند.

Song-ju Park که در مسابقه Mistrot 2 شرکت می کند و نشان می دهد که میزان علاقه وی به حرکت قایقرانی زیاد شده است ، لی چان وون را به عنوان “درختی که در زمین trotting رشد خواهد کرد” انتخاب می کند.

سونگ جو پارک گفت: “تقریباً همینطور است که من و چان وونگ که متخصص هستیم ، شرکت کنندگان را ارزیابی می کنیم. گفته می شود که او ابراز علاقه خود را نسبت به نوجوانانش ابراز داشته و می گوید: “فکر می کنم عالی خواهم شد.”

Park Sun-jo یک آهنگساز و آهنگساز با استعداد و مربی آوازی برای خوانندگان مشهوری مانند Kim Bum-su ، Yoon Mi-rae و BoA است. پارک سونگ جو ، که آهنگ های بازیگران را نیز آموزش می دهد ، گفت: “لی بونگ هون می خواست در حین یادگیری آواز صدای خود را تغییر دهد.” مشکلات مهلک آشکار خواهد شد.

بعلاوه ، سونگ جو پارک رهبر کوی جی مین را به عنوان دانشجوی به یادماندنی خود انتخاب کرد و گفت: “جان مین! منتظرت هستم. دری که باز کردی و رفتی همانطور که هست باز است. “او گفت که در حال ارسال نامه ویدئویی از او خواسته است که برگردد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.