رهبران فرانسه و آلمان از ایالات متحده خواستند تا سو “ظن” غیر قابل قبول “در مورد شنود تلفن را توضیح دهد | جهان

[ad_1]

در تاریخ 31 مه ، امانوئل مکرون ، رئیس جمهور فرانسه و آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان گفتند که انتظار دارند دولت های ایالات متحده و دانمارک ادعای شنود تلفنی در واشنگتن و جاسوسی از متحدان اروپایی را توضیح دهند.
ماکرون گفت: “من می خواهم کاملاً روشن کنم که این در میان متحدان ما و حتی بیشتر از آن بین متحدان و شرکای اروپایی ما قابل قبول نیست.” ما از شرکای دانمارکی و آمریکایی خود خواسته ایم که تمام اطلاعات مربوط به این افشای اطلاعات و داده های گذشته را ارائه دهند. “
رهبران فرانسه و آلمان از ایالات متحده خواستند تا توضیح دهد

رئیس جمهور فرانسه ، امانوئل ماکرون و صدراعظم آلمان آنگلا مرکل در بیست و دومین اجلاس آنلاین آلمان و فرانسه ، 31 مه

پیش از این ، ایستگاه رادیویی دانمارکی DR در تاریخ 30 مه گزارش داده بود که آژانس امنیت ملی آمریکا (NSA) از سال 2012 تا 2014 کابلهای اینترنتی زیرزمینی دانمارک را شنود کرده است تا از سیاستمداران برجسته آلمان ، سوئد ، نروژ و فرانسه جاسوسی کند.
این تحقیقات از سال 2014 و پس از انتشار اطلاعات طبقه بندی شده زیادی درباره NSA از ادوارد اسنودن ، کارمند سابق آژانس اطلاعات مرکزی (سیا) ، ادامه داشته است. NSA به پیام رسانی پیامکی ، تماس تلفنی و ترافیک اینترنتی از جمله نتایج جستجو ، سرویس های چت و پیام رسانی آنلاین دسترسی دارد.
رهبران فرانسه و آلمان از ایالات متحده خواستند تا سو susp ظن

محوطه دانشگاه آژانس امنیت ملی (NSA) در فورت مید ، مریلند (ایالات متحده آمریکا)

دانمارک ، متحد نزدیک ایالات متحده ، بسیاری از ایستگاه های کابل زیردریایی را از و از سوئد ، نروژ ، آلمان ، هلند و انگلستان به داخل و خارج می کند. به گفته DR ، وزیر دفاع دانمارک ، ترین برامسن ، در ماه آگوست سال 2020 از این پرونده جاسوسی مطلع شد.
در این اجلاس ، خانم مرکل گفت که پس از اظهارات دولت دانمارک ، به ویژه ترین برامسن ، در محکوم کردن چنین اقدامات شنود ، “اطمینان” دارد. وی افزود: جدا از تعیین آنچه واقعاً اتفاق افتاده است ، نقطه شروع خوبی برای دستیابی به یک رابطه واقعی مبتنی بر اعتماد متقابل است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *