رهبری دوره 4 انقلاب صنعتی با علوم انسانی حضوری

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] Dongdaemun-gu اعلام کرد که اردوی آنلاین “تعطیلات زمستانی ON II” را اجرا می کند … انجام تفکر علوم انسانی بصورت آنلاین از اول فوریه ، به طوری که دانش آموزان می توانند در تعطیلات زمستانی استعدادهای آینده را پرورش دهند.

این اردوگاه تعطیلات زمستانی به عنوان “فلسفه” آماده شده است ، جایی که می توانید قدرت تفکر را از طریق س askingال پرسیدن و یافتن پاسخ برای پدیده های مختلف اطراف ما پرورش دهید. دلیل این امر این است که علوم انسانی واقعی را نباید با دانش ، بلکه با خردمندی قابل استفاده در زندگی شناخت.

این تعطیلات زمستانی Ⅱ اردوگاه 『تحقق اندیشه ها علوم انسانی『 – ilos فلسفه of شامل 8 جلسه در 4 موضوع بود:

این سخنرانی ویژه به طور متوالی از طریق کانال یوتیوب (DBS Dongdaemun-gu Office Broadcasting Internet) و وب سایت مرکز چشم انداز آموزش Dongdaemun-gu در ساعت 10:00 صبح از اول فوریه تا 4 فوریه منتشر می شود و توسط والدین و خانواده می تواند به صورت رایگان تماشا شود. دانش آموزان

با شروع این سخنرانی ویژه ، Dongdaemun-gu Vision Center بصورت ماهانه آموزش آنلاین در زمینه های مختلف تحت عنوان “تحقق افکار علوم انسانی” را برای سال 2021 ارائه می دهد ، به طوری که دانش آموزان می توانند دیدگاه های خود را توسعه دهند و فرصتی برای آینده داشته باشند استعداد در عصر جهانی سخنرانی ویژه ای در حال برگزاری است.
Deok-yeol Yoo ، رئیس Dongdaemun-gu ، گفت: “ما همچنان به پشتیبانی از تفکر خلاق در آموزش استعدادهای درخشان ادامه خواهیم داد تا دانش آموزان بتوانند مهارت های بالقوه خود را برای آماده سازی برای دوره چهارم انقلاب صنعتی ، که در آن هوش مصنوعی نیاز دارد ، یاد بگیرند. استعدادها با تلفیقی خلاقانه هر روز می شوند.

در همین حال ، مرکز بینایی آموزش Dongdaemun-gu مشاوره شغلی رایگان برای دانش آموزان کلاس 4 به دانش آموزان دبیرستان و دبیرستان در ساختمان ارائه می دهد و مشاوره آنلاین برای آموزش شغلی غیر حضوری را ارائه می دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *