رهبری نوآوری اداری با برگزاری یک جلسه گزارش برای “بهبود کار من” در شهر Paju

[ad_1]

تالار شهر پاجو

[세계연합신문 이영호 기자] در شهر دوم Paju ، او جلسه خلاصه ای درباره 68 مورد دریافت شده قبل از مسابقه برای ایده “بهبود کار من” برگزار کرد.

این مسابقه به منظور تهیه پیشنهادات و پیاده سازی های یک باره ، ارتقا to عملکرد انسان و اجرای مستقیم آنها ، تبلیغ شد. این مسابقه برای کلیه کارمندان در شهر Paju از 23 دسامبر تا 22 ژانویه 2020 برگزار شد. مطالبی از جمله 17 پیشنهاد همکاری بین ادارات ، 33 پیشنهاد برای ارتقا راحتی شهروندان و 7 پیشنهاد از سازمان های سطح بالاتر دریافت شد.

محتوای اصلی بهبود تجارت عبارت است از: پیاده سازی یک صفحه اصلی جدید از طریق داده های باز و همکاری تسهیلات راهنمای فرهنگی برای ثبت نام عضوی از Nuri Card развитие خدمات تک مرحله ای اجازه پروانه توسعه (زمین) care خدمات مراقبت شخصی برای ساکنان.

در طول جلسه توجیهی آن روز ، هنگام ثبت نام در مشاغل تأسیسات ورزشی در Paju ، هنگامی که یونگ-هوان ، شهردار Paju Choi برای ارتقا the ثبت نام صاحبان امتیاز در واحد پول محلی Paju.

این شهر قصد دارد تا به طور فعال در مورد مسائل مربوط به بودجه برای ایده های دریافت شده تأمل کند و برنامه ای را که برای حل شکایات مدنی به دولت مرکزی پیشنهاد می شود ، فعالانه درخواست و اصلاح کند.

اولین نمایش در ماه فوریه انجام می شود و در مارس نظرسنجی از افکار عمومی با استفاده از جعبه اندیشه مردم در Paju انجام می شود و نمایش اصلی برای انتخاب یک پیشنهاد عالی و تعیین سطح پیشنهاد برگزار می شود. به طور خاص ، ایده ای که به عنوان یک پیشنهاد عالی انتخاب می شود ، این فرصت را خواهد داشت که آن را به یک آژانس مرکزی توصیه کند.

از طرف دیگر ، شهر Paju “باشگاه بازسازی پیشنهادات” را تشکیل می دهد که متشکل از کارمندانی است که علاقه مند به بهبود سیستم و ارائه ایده هستند. باشگاه بازسازی پیشنهاد شده نیز در اولین بررسی پیشنهادها شرکت خواهد کرد و ایده های زیادی را به شما اضافه خواهد کرد.

چوی یونگ-هوان ، شهردار پاجو گفت: “ما پیشرفت را به طور منظم مدیریت خواهیم کرد تا بتواند به عنوان یک سیاست تنظیم شود ، و دستاوردهای خود را بین بخش ها تقسیم کنیم تا خود را به ایده های ساده محدود نکنیم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *