روسیه افزایش چشمگیری در تعداد عفونت های Covid-19 دارد ، مردم هنوز “تنبل” هستند که واکسن بزنند | جهان

[ad_1]

در 11 ژوئن ، روسیه 12505 مورد جدید از عفونت Covid-19 را در طول روز گزارش کرد. این بیشترین تعداد از اواخر ماه فوریه است که از ابتدای شیوع همه گیر در مجموع 5.1 میلیون مورد داشته است.
یکی از ساکنان مسکو گفت: “فکر نمی کنم در حال حاضر Covid-19 در روسیه وجود داشته باشد. Covid-19 واقعاً پاییز یا بهار سال آینده خواهد آمد. اکنون این فقط یک مقدمه است.”
سرگئی سوبیانین ، شهردار مسکو گفت که انتظار می رود پایتخت روسیه در ماه ژوئن یا ژوئیه به اوج خود برسد.به گفته آقای سوبیانین ، حدود نیمی از ساکنان مسکو از قبل مصونیت دارند.

روسیه افزایش چشمگیری در تعداد عفونت های Covid-19 دارد ، مردم هنوز

اگرچه عفونت های Covid-19 به سطح نگران کننده ای رسیده اند ، اما مردم هنوز در واکسیناسیون مردد هستند.

عکس Global Times

سوبینین گفت که مقامات مسکو محدودیت های موجود را بیشتر تشدید نمی کنند ، TASS گزارش داد.
اما در حالی که در چند هفته گذشته تعداد عفونت ها افزایش یافته است ، تعداد افرادی که واکسن Covid-19 را دریافت می کنند به دلیل تردید افراد بسیار کم است. بر اساس یک گزارش خبری CBS ، تنها حدود 12 درصد از جمعیت روسیه حداقل 9 دوز واکسن را تا 9 ژوئن دریافت کرده اند.
در ماه مه ، شهردار سوبیانین همچنین شکایت کرد که تعداد روس هایی که از واکسیناسیون علیه Covid-19 خودداری می کنند ، به رغم وضعیت بیماری و مرگ ، به طرز شگفت آوری زیاد بود.
در حالی که آلین ، یك مسكویت ، هیچ نگرانی در مورد Covid-19 ندارد ، دوستش آنا می گوید ، “من از آن مراقبت می كنم زیرا پدربزرگ و مادربزرگ دارم و نگران سلامتی آنها هستم. بله. شاید من بروم واكسن بزنم. اما هنوز هم من بعد از آلوده شدن هنوز آنتی بادی دارم. ”

روسیه افزایش چشمگیری در تعداد عفونت های Covid-19 دارد ، مردم هنوز

بیمارستان صحرایی برای بیماران مبتلا به Covid-19 در مسکو.

طبق گروه کاری دولت Covid-19 ، 396 نفر دیگر در طول روز جان خود را از دست دادند که در مجموع 125674 نفر بودند.

آژانس آمار فدرال سیستم جمع آوری داده های خاص خود را دارد و می گوید روسیه بین آوریل 2020 تا آوریل 2021 حدود 270،000 مورد مرگ Covid-19 را ثبت کرده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *