روندها در زمینه سیاست های مصرف کننده در خارج از کشور مربوط به تجارت الکترونیکی و سیستم عامل های آنلاین است

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] کمیسیون تجارت عادلانه اعلام کرد که روند سیاست های مصرف کننده در خارج از کشور را بر اساس حضور کنفرانس های مختلف بین المللی مرتبط با سیاست های مصرف کننده (کنفرانس ویدیویی) در نیمه دوم سال 2020 تجزیه و تحلیل و اعلام کرده است.

به طور کلی ، بحث در مورد موضوعات حمایت از مصرف کننده در تجارت الکترونیکی و سیستم عامل های آنلاین بصورت فعال انجام شد.

(زمینه بحث) از آنجا که مرزهای بین محتوای آنلاین و تبلیغات مشخص نیست ، تمایز و تمایز فعالیت های تجاری دشوار است و شرکت ها خریدهای مصرف کننده را از طریق طراحی های جدید و عناصر فنی (UI) تحریک می کنند.

(تاکتیک های القایی راز مصرف مخفی) “الگوی تاریک” ، به معنای تقلب یا اطلاعاتی است که به طور طبیعی در اینترنت و دستگاه های تلفن همراه پنهان است ، به معنی تأثیرگذاری بر تصمیم گیری با استفاده از سوگیری مغرضانه مصرف کننده است.

این شامل اضافه کردن محصولات یا گزینه های اضافی به سبد خرید بدون رضایت کاربر قبل از پرداخت ، یا گرفتن هزینه های دوره ای با ارائه یک بار پرداخت یا یک دوره آزمایشی رایگان است.

بر این اساس ، پاسخ های مختلف بین المللی در حال انجام است ، مانند یک کارزار مشترک روز تمیز کردن اینترنت (کشورهای عضو ICPEN) ، دستورالعمل های آنلاین حمایت از مصرف کننده (هلند) ، بهبود خودمختاری و همکاری متخصص (انگلستان).

(بستر آنلاین) همزمان با گسترش اشکال جدید معاملات در بستر آنلاین ، نشان داده شده است که کشورها روشهای مختلفی را برای هدف قرار دادن و مداخله برای محافظت از مصرف کنندگان در نظر می گیرند.

مسئولیت های مربوط به محتوای غیرقانونی ، احکام جداگانه ای برای جمع آوری و استفاده از داده ها و غیره تدوین شده و اشکال مختلف دستورالعمل مربوط به بستر آنلاین ایجاد شده است.

به طور خاص ، کمیته سیاست های مصرف کننده OECD “یادداشت سیاست دیجیتال” را توسعه می دهد و توجه خود را به وظایف حمایت از مشتری در سیستم عامل های آنلاین ، مانند گمراه کردن بازخورد مصرف کننده ، جلب می کند.

FTC همچنان روند سیاست های بین المللی مصرف کننده را درک خواهد کرد و آنها را فعالانه در کشف تقاضای سیاست های مصرف کننده منعکس می کند. به طور خاص ، امسال جلوی تقلب مخفی مصرف کنندگان در تغییر بازار دیجیتال را خواهد گرفت و مسئولیت اپراتورهای سیستم عامل را تقویت می کند. بنابراین این شرکت اعلام کرد که قصد دارد قانون حمایت از حقوق مصرف کننده را در تجارت الکترونیکی و غیره اصلاح کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *