رویداد شکرگذاری شب سال نو “بازار Cheongsong Mall”

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] Cheongsong Mall ، یک مرکز خرید آنلاین است که توسط Cheongsong-gun اداره می شود ، رویدادهایی مانند تخفیف قیمت را برای جشن سال نو قمری برگزار می کند.

Cheongsong Mall یک مرکز تجارت کشاورزی ویژه محصولات ویژه در Cheongsong-gun است ، با 110 کشاورز که محصولات عالی محلی محلی مانند سیب Cheongsong ، پاپریکا ، مربای سیب ، سرکه ، ماکارونی سنتی و عسل تولید می کنند.

برای جشن سال نو قمری ، بزرگترین تعطیلات کشور ، این شهرستان 10 نوع محصول عالی کشاورزی مانند سیب Cheongsong را با تخفیف 5-20٪ به فروش می رساند و خریداران عادی و خریداران جدید را برای دریافت گواهی هدیه استفاده از بازار Cheongsong انتخاب می کند. یک رویداد ، که به عنوان جایزه اهدا می شود ، نیز در حال انجام است.

شما می توانید تا تاریخ 5 فوریه از طریق وب سایت Cheongsong Mall در این رویداد شرکت کنید و لیست برندگان در 22 فوریه در وب سایت Cheongsong Mall اعلام می شود.

“این رویداد برای کمک به کشاورزان محلی که به دلیل ویروس کرونا در فروش محصولات کشاورزی مشکل دارند و کمک به مصرف کنندگان برای آماده سازی برای یک وقفه قابل توجه ، ترتیب داده شد. وی گفت: “من امیدوارم که این یک محصول ویژه کشاورزی عالی باشد که در کافه اکسیژن Cheongsong-gun در منطقه پاک تولید می شود ، و من امیدوارم که قدردانی خود را به افرادی که در تعطیلات سال نو مهم هستند انتقال دهم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *