زمینه امیدوار کننده استخدام Gangdong-gu ، متخصص رفتار سگ را به چالش بکشید!

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] گانگدونگ-گو تا 17 فوریه در نیمه اول “دوره آموزش متخصصان رفتار سگ” تا 17 فوریه شرکت می کند تا فرصت های شغلی آینده گرا را مطابق با روند رشد مداوم اندازه حیوانات در بازار صنعت فراهم کند.

در حالی که 4/26 درصد از کل خانوارهای کره دارای حیوانات خانگی هستند ، اما در بازار 15 میلیون حیوان خانگی خانگی اندازه بازار صنایع وابسته در حال گسترش است. بر این اساس ، گانگدونگ گو برای تأمین بودجه شهرداری و ادامه پروژه در مسابقه اشتغال زایی در منطقه خودمختار سئول در سال 2021 شرکت می کند. از سال 2017 این دوره آموزشی برای جوانان برگزار می شود و تاکنون 107 نفر دوره را به پایان رسانده اند و 44 نفر از طریق اشتغال و کارآفرینی با یکدیگر ارتباط دارند.

گو انتظار دارد که برنامه آموزش رفتار سگ علاوه بر هدف اصلی گسترش مشاغل جوانان ، سرنخ هایی را برای پرداختن به مسائل اجتماعی مانند سر و صدا ، گاز گرفتن و اجابت مزاج ناشی از افزایش اخیر حیوانات همراه فراهم کند.

موضوعات اصلی نظریه و آموزش عملی است ، مانند “رفتار سگ” ، آموزش ، کارگر سگ نشستن ، حیوان خانگی ، تغذیه ، سخنرانی ویژه در مورد دامداری. به طور خاص ، فرصت هایی برای توسعه مهارت های عملی نیز فراهم می شود ، مانند فعالیت های یک دستیار مربی در برنامه های آموزش فرهنگ ماهواره ای که در سطح شهر اجرا می شود.

علاوه بر این ، شما می توانید به عنوان یک متخصص در رفتار یک حیوان همراه ، سگ گردی ، مربی تدفین برای یک حیوان همراه و یک پرستار کودک از طریق امتحانات در طول دوره آموزش ، به دست آورید 4 گواهی تخصص. بعلاوه ، این ناحیه در نظر دارد که برای حمایت مستمر از اشتغال و کارآفرینی فارغ التحصیلان ، به مشاوره شغلی فردی و فرصت های تجربی عملی برای کسانی که دوره را به پایان رسانده اند ، ارائه دهد.

این مورد تا 17 فوریه از طریق پست الکترونیکی پذیرفته می شود و روند کار در مرکز نوار Gangdong (73 Yangjae-daero 81-gil ، Gangdong-gu) به مدت 5 ماه از مارس تا جولای پس از بررسی سند و مصاحبه در اواخر فوریه انجام می شود . متقاضیان می توانند در صورت داشتن سنین 18 تا 39 سال که می خواهند شغلی پیدا کنند یا شغلی را در زمینه های مرتبط شروع کنند مانند مربیان حیوانات و فعالان رفاه حیوانات ، می توانند اقدام کنند. در صورت رعایت استانداردهای تعیین شده ، آموزش بصورت رایگان بوده و گواهی تحصیلات تکمیل شده صادر می شود.

دونگ گو لی یونگ هون ، شهردار کانگ گفت: “من امیدوارم که مشارکت گسترده در این روند به گسترش احترام به زندگی حیوانات و فرهنگ صحیح پرورش حیوانات خانگی کمک کند و همچنین فرصت هایی را برای جوانان فراهم کند. و شرکتهای نوپا در صنایع مرتبط. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *