سئوسان سیتی ، بندر دایسان عملیات عادی

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] اداره دریایی و شیلات منطقه دایسان از برنامه ریزی برای تعیین “عملیات ویژه بندر” به مدت 4 روز از 11 فوریه تا 14 فوریه و پشتیبانی از کاربران بندر دایسان برای جلوگیری از ایجاد مزاحمت خبر داده است.

در تعطیلات سال نو میلادی ، اسکله خصوصی (نفت) به طور معمول کار خواهد کرد و اسکله ملی بندر دایسان تا حدی بسته خواهد شد ، اما بلافاصله در صورت درخواست تخلیه ارائه می شود.

برای تسهیل انتقال / پهلوگیری و تخلیه روان کشتی ها با استفاده از بندر دایسان ، شرکت های تخلیه کننده ، شرکت های خدمات بندری و شرکت های یدک کش و خلبانی همچنین سیستم های پشتیبان اضطراری و سیستم اطلاعات حمل و نقل و تدارکات بندر (همچنین بندر) را سازماندهی و کار می کنند.

علاوه بر این ، برای جلوگیری از حوادث ایمنی در فصل تعطیلات ، مدیر ایمنی بارگیری و تخلیه کالاهای خطرناک قصد دارد با تقویت هشدارها و گشت زنی در مناطق آسیب پذیر و همچنین حفظ منظم شبکه آماده به کار و اضطراری ، در فعالیت های امنیتی بندر تلاش کامل کند. مخاطب.

یک مقام رسمی از خدمات دریایی و شیلات منطقه ای Daesan گفت: “ما حتی در تعطیلات سال نو قمری خدمات بندر یکپارچه را ارائه خواهیم داد و یک سیستم همکاری و تماس اضطراری بین سازمان های مرتبط ، مشاغل و سازمان ها را حفظ خواهیم کرد ، به طوری که در هنگام با استفاده از پورت. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *