سئوسان سیتی ، کاملاً برای واکسیناسیون کرونا 19 آماده شوید!

[ad_1]

تالار شهر سئوسان

[세계연합신문 김수빈 기자] سئوسان سیتی روز 4 اعلام کرد که تمام تلاش خود را برای آماده سازی واکسن کرونا 19 انجام می دهد.

این شهر تصمیم گرفت که واکسیناسیون کاندیداهای اولویت دار در فوریه مرکزی انجام شود و واکسیناسیون در سه ماهه دوم پس از آن در شهرها و شهرستان ها ادامه یابد ، بنابراین با همکاری تیم پاسخ دهی کرونا 19 یک شورای منطقه ای تشکیل داد.

تیم پاسخگویی متشکل از 228 نفر در پنج تیم به سرپرستی معاون شهردار هان جون سئوپ ، مسئول اجرا ، تحویل واکسن ها ، کار آژانس واکسیناسیون ، مدیریت واکنش های جانبی و مدیریت موجودیت بود.

آنها مسائل مربوط به عمل را از زمان واكسن دادن تا واكسيناسيون و مديريت بعدي آماده خواهند كرد. سیستمی ایجاد کنید که در هنگام واکسیناسیون گیجی را به حداقل برساند و به سرعت ادامه دهد.

یک شورای منطقه ای نیز تشکیل شد. نه م andسسه و سازمان از جمله شهر و مراکز بهداشت عمومی ، انجمن پزشکی ، مرکز پزشکی سئوکسان ، انجمن شهروندان سالخورده کره ، شعبه سئوسان ، انجمن زنان ، نیروی هوایی 20 ، اداره پلیس و ایستگاه آتش نشانی گرد هم آمدند.

آنها تصمیم گرفتند به عنوان کارمند اداری و داوطلب ، به عنوان کادر پزشکی و پشتیبانی و راهنمایی فاصله ، از تأمین منابع انسانی به طور فعال پشتیبانی کنند. این برنامه قصد دارد تا نهادهای مشورتی مانند شورای گروه حساب بانکی و مرکز داوطلبان شهرداری را گسترش دهد.

مقدمات کار برای مرکز واکسیناسیون Seosan نیز به طور جدی آغاز می شود. مکان فعلی با استان چونام در حال بحث است و اگر در این ماه تصمیمی اتخاذ شود ، بلافاصله سیستم آماده سازی آغاز می شود.

مmentsسسات پزشکی واکسیناسیون نیز انتخاب شده اند. از 55 موردی که در حال حاضر دریافت شده ، برنامه ریزی شده است که آیا در ماه فوریه با استانداردها مطابقت دارد و یا یک سیستم واکسیناسیون بدون دردسر را راه اندازی و راه اندازی می کند.

معاون شهردار هان جون سئوپ گفت: “ما یک سیستم همکاری نزدیک برای واکسیناسیون سریع و ایمن ایجاد کرده ایم” و “ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا شهروندان را برای واکسیناسیون بدون وقفه آماده کنیم.”

از طرف دیگر ، حدود 150،000 نفر (18 سال به بالا) واکسیناسیون در شهر را دارند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *