سئول سیتی ، مسابقه خصوصی برنامه فرهنگی و تجربه مشارکت شهروندان با موضوع “شهر هانیانگ”

[ad_1]

فرهنگ و فضای هنری مرتبط با شهر هانیانگ

[세계연합신문 송원기 기자] شهر سئول اعلام کرده است که برنامه های مختلفی را برای تجارب فرهنگی و هنری با موضوع شهر هانیانگ ارائه می دهد ، به طوری که “شهر هانیانگ” به فضایی برای ارتباطات و بستری برای فرهنگ در زندگی روزمره تبدیل می شود.

این مسابقه با هدف بیان شهر هانیانگ به طرق مختلف و استفاده از ایده ها و تجارب بخش خصوصی و اجازه دادن به شهروندان برای لذت بردن از آن در کنار هم ایجاد شده است. امیدوارم که به شما روی بیاورم.

شهر سئول اولین پروژه خود را در سال 2017 راه اندازی کرد و 650 میلیون وون در مجموع به 33 سازمان تا 20 سازمان ارائه داد و به موفقیت هایی در ارتقا شهر هانیانگ با شهروندان داخلی و خارجی دست یافت.

فعالیت های مختلفی مانند Sunseong و برنامه های آموزشی و تجربی برای دانشجویان ، خانواده ها و جوانان بین المللی ، اجرای سایه دیوار شهر هانیانگ ، تجربه لباس دروازه بان هونگین جیمون ، مسابقه عکس چهار فصل شهر هانیانگ و ایجاد یک مستند پشتیبانی شد. برای شهر هانیانگ

زمینه رقابت را می توان برای برنامه هایی اعمال کرد که به شهروندان اجازه می دهد نزدیکتر به شهر هانیانگ را احساس کنند و از آن لذت ببرند ، مانند طلوع آفتاب ، تجربه ، نمایشگاه ، ارائه ، جشنواره ، آموزش و توسعه محتوا.

متقاضیان شرکتهای غیرانتفاعی ، سازمانهای غیر انتفاعی ، شرکتهای اجتماعی (اولیه) و تعاونیهای مستقر در سئول را دارند.

نتایج نهایی انتخاب پس از بررسی کمیته بحث یارانه ، در اواسط ماه مارس در وب سایت شهر هانیانگ شهر و سیستم مدیریت یارانه در سئول اعلام خواهد شد.

اگر به عنوان یک پروژه پشتیبانی هدفمند انتخاب شود ، از 10 میلیون بوی بد تا 20 میلیون برنده در هر پروژه پشتیبانی می شود و دوره پروژه تا 30 نوامبر است.

آن یونگ هو ، فرماندار کلان شهر سئول ، گفت: “من امیدوارم که بسیاری از سازمان های علاقه مند به تالار شهر سئول در این مسابقه شرکت کنند و لذت جدیدی را برای شهر هانیانگ ایجاد کنند و به یک شهر سئول تبدیل شوند. هانیانگ با شهروندان. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *