سئونگدونگ-گو ، بچه ها رو جمع کن! چهاردهمین شعبه مرکز مراقبت های اولیه ، Igum-Nuriter را باز کنید

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] Seongdong-gu ، سئول در 27 ژانویه اعلام کرد که ‘Shin Kumho Eye Dream Nuliter’ را در Kumho 1-ga-dong افتتاح کرده است.

خانواده هایی که فرزندشان در کلاس های پایین است ، به عنوان درآمد دو برابر ، باید به پرستار کودک رویایی توجه کنند که در 27 این ماه افتتاح شد. Shingeumho Eye Dreamnuriter چهاردهمین مرکز مراقبت در منزل بعد از مدرسه در Seongdong-gu است که در نزدیکی ایستگاه Shingeumho در خط 5 مترو واقع شده است و دسترسی والدین با وسایل حمل و نقل عمومی بسیار زیاد است. همچنین به مدارس ابتدایی Kumho و Geumbuk و مجتمع های مسکونی همسایه نزدیک است ، بنابراین این مزیت را دارد که می تواند خانه ای امن برای کودکان فراهم کند.

ظرفیت این مرکز 20 نفر است و مدیر مرکز و دو مراقب در آن ساکن هستند و خدمات مراقبت ایمن مانند مشق شب ، تنقلات ، مطالعه و بازی را ارائه می دهند. قبل از عملیات کامل ، کودکان برای اولین بار تا 10 فوریه جذب می شوند و یک برنامه عملیاتی آزمایشی به عنوان یک تجربه روزانه در مرکز انجام می شود.

تاکنون ، این منطقه به طور مداوم برای نصب مراقبت های اولیه مورد جستجو قرار گرفته است. هنگامی که تعداد فرزندان جذب شده بیش از سهمیه است زیرا بسیاری از والدین علاقه و سوالات خود را برای استفاده قبل از افتتاح نشان می دهند ، برنامه این است که ابتدا کودکانی با نیازهای مراقبت بالا مانند دو درآمد ، خانواده های تک والد و درجه پایین انتخاب شوند.

شهردار سئونگدونگ ، گو وون اوه یونگ گفت: “به دلیل بیماری همه گیر تاج 19 ، خانواده های زیادی وجود داشتند که نمی توانستند از فرزندان مراقبت کنند ، مانند خانواده های با درآمد دو برابر ، و در جای خالی بحران وجود داشت. من مراقبت خواهم کرد که از نگرانی رنج نمی برم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *