سئونگنام سیتی پس از اثر هشدار برف سنگین ، وارد فاز دوم سیستم واکنش اضطراری می شود

[ad_1]

تالار شهر سونام

[세계연합신문 이영호 기자] سئونگنام سیتی اعلام کرده است که وارد مرحله دوم سیستم واکنش اضطراری شده است ، زیرا هشدارهای شدید برف در 23 شهر و شهرستان در استان گیونگی از جمله شهر سونگنام در ساعت 7 بعد از ظهر 3 در حال اجرا است.

در نتیجه ، برج مدیریت اضطراری ، ستاد فاجعه و ایمنی در Sonnam ، با 1600 کارمند ، از جمله مقامات دولتی ، اسپری آب و راهنماهای مستاجر ، و تجهیزات مانند 90 وسیله نقلیه ، برف روب ها و بیل مکانیکی به برف روبی اختصاص داده شده است.

از ساعت 6 بعد از ظهر در این روز ، شهر برف روب را برای مناطق آسیب پذیر پاکسازی برف مانند Taepyeong-ro ، Unjung Pass ، National Road 3 و Gyeongchung-daero نصب می کند و قصد دارد آن را در تمام خطوط Seongnam-si ، از جمله گسترش و توزیع کند. Sanseong- daero در هنگام بارش برف.

حدود 1500 كارمند دولت (1/2 كل كارمندان) در هر 50 ساختمان مستقر هستند تا در زمینه پاك كردن برف مانند جاده های عقب كار كنند.

علاوه بر این ، این شرکت در نظر دارد همه کارها را برای جلوگیری از ایجاد ترافیک در مسیر کار از طریق کار برف روبی شدید در 27 بخش منجمد از انجماد ، مانند پل ها ، ورودی ها و خروجی های تونل ، و روگذرها و جاده های اصلی کنار جاده مانند Bundang Suseo انجام دهد – رو ، بوندانگ Naegok -ro و Daewang-Pangyo-ro.

این شهر اطلاعاتی را در مورد موقعیت “برف روب محله من” در پورتال جغرافیایی در صفحه اصلی شهر Zionnam ارائه می دهد تا به شهروندان کمک کند تا داوطلبانه جلوی خانه و مغازه های من چشم خود را پاک کنند.

شهردار سونام یون سو می گفت: “ما تمام تلاش خود را برای پاکسازی برف انجام خواهیم داد تا هنگام مسافرت به محل کار هیچ گونه حادثه ایمنی رخ ندهد و ایمنی شهروندان را در درجه اول قرار دهیم. لطفا به پیشگیری توجه کنید.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.