سئوک-هون لی ، دومین سالگرد سیستم ریاست جمهوری رژیم ، Gyeonggi-do Co.، Ltd. “یک جهش جدید به جلو با روحیه تحقیر ناپذیر چالش”

[ad_1]

Seok-Hoon Lee ، مدیر عامل شرکت Gyeonggi-do Co. ، Ltd.

[세계연합신문 김서윤 기자] Co. Gyeonggi-do Co. Ltd. ، که دومین سالگرد رژیم لی سوک هون را جشن می گیرد ، انتظار می رود امسال با مدیریت سازمانی جوانتر و جسورانه ، روح تازه ای ببخشد.

طبق گفته Gyeonggi-do Co.، Ltd. دوم ، Seok-Hoon Lee ، که مدیر عامل Seongnam FC و مدیر برنامه ریزی استراتژیک ABN Areum Broadcasting بود ، به دلیل روابط عمومی و قابلیت های بازاریابی شناخته شد و از 11 فوریه 2019 به عنوان مدیرعامل شرکت Gyeonggi-do شرکت کرد.

شرکت گیونگی دو ، شرکت آموزشی ویبولیتین در سال 2016 با سرمایه گذاری مشترک استان گیونگی و انجمن تجارت کوچک و متوسط ​​گیونگی برای کمک به شرکت های کوچک و متوسط ​​و شرکت های آسیب پذیر اجتماعی در توزیع محصولات و توسعه بازارها تاسیس شد. با این حال ، به دلیل تداوم کسری بودجه از زمان تأسیس ، نگرانی در مورد فرسایش سرمایه و بحران وجود نهادها در حال بحث است.

در چنین شرایط دشواری ، شرکت Gyeonggi-do Co. ، Ltd. تحت سیستم مدیر عامل شرکت سئوک-هون لی ، در گسترش کانال های توزیع و ساخت بازارهای خارج از کشور مانند چین و ویتنام به طور تهاجمی شروع به کار کرد. تاکنون 30 فروشگاه در شهرهای بزرگ ویتنام ساخته شده است و مرکز روابط عمومی Gyeonggi در اول مارس طولانی در منطقه توریستی Baekdusan افتتاح شده است.

با تشکر از این تلاش ها ، Gyeonggi-do Co.، Ltd. موفق به تبدیل سود یا زیان برای اولین بار از زمان تأسیس آن در سال 2019 شد و مقدار کل معامله 10 میلیارد درآمد در سال 2019 و 16 میلیارد درآمد در سال 2020 را ثبت کرد ، این شرکت یک موتور محرک برای رشد قابل توجه است.

به طور خاص ، در سال 2020 ، هنگامی که کرونا 19 وارد بازار شد ، تجارت اصلی و خرید در خانه را متمرکز کرد ، که علی رغم مشکلات منجر به رشد شرکت شد.

علاوه بر این ، از دسامبر سال گذشته ، با مدیریت برنامه تحویل عمومی Gyeonggi-do’Delivery Express ، یک تجارت جدید با سیستم عامل های دیجیتال ، با کل حجم معاملات حدود 5.3 میلیارد درآمد و در کل ، خود را با موفقیت در بازار جا داده است. از 140،000 عضو ثبت شده

امسال Gyeonggi-do Co.، Ltd. سخت تلاش می کند تا در مجموع 250 میلیارد معامله بدست آمده در سال 2021 را گسترش دهد ، منطقه تحویل Express Delivery Express را به مجموع 28 دولت محلی گسترش دهد.

علاوه بر جنبه تجاری ، ارزیابی می شود که ویژگی های “مدیر اجرایی ارتباطی” در عملکرد سازمانی داخلی به خوبی نشان داده شده است. مدیر عامل شرکت لی سئوک هون با دادن حداکثر توان به کارمندان در محل برای به حداکثر رساندن نتایج پروژه ، در حالی که برای رفاه حال کارمندان مختلف مانند ایجاد فرهنگ زنان دوست ، سهم بسزایی در ایجاد فرهنگ سازمانی استوار داشته است.

لی سوک هون ، مدیر عامل شرکت Gyeonggi-do Co. ، Ltd. ، حمایت از مشاغل کوچک در استان را برای ورود به بازار در سال جاری و همچنین حمایت از مشاغل کوچک با گسترش “تحویل سریع” به عنوان بزرگترین اهداف تجاری انتخاب کرد.

مدیر عامل شرکت لی گفت: “دو سال است که با اجرای برنامه ای عمیق و روحیه ای چالش برانگیز ، از تصویر یک نهاد عمومی اداری جدا می شویم. ما نتایج قابل توجهی کسب کرده ایم.”

“امسال ما پایه و اساس همه افراد را برای رقابت عادلانه از طریق پروژه های مختلف برای حمایت از SME ها و به ویژه Delivery Express ، یک تجارت جدید با سیستم عامل های دیجیتال ، ایجاد خواهیم کرد.” “وی گفت:” وقتی مهارت خود را نشان می دهید. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.