ساخت اولین “غرفه بزرگ زباله” در Nam-gu، Gwangju and Jeonnam، Gwangju

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] نام گو ، گوانجو ، اولین دولت محلی در گوانجو و جئونام بود که سیستم بزرگی از کیوسک های زباله هوشمند را ساخت و خدمات کامل را شروع کرد.

انتظار می رود که راحتی ساکنان به طور قابل توجهی بهبود یابد ، زیرا امکان پردازش رسید و پرداخت هزینه از طریق پایانه بدون تماس با شخص مربوطه با شرکت بزرگ جمع آوری زباله وجود دارد.

طبق گفته Nam-gu در تاریخ 27 ، اخیراً در مسابقات Lotte Super در Bongseon-dong ، Namyang Huton 1st و POSCO The Sharp سیستم های غرفه ای هوشمند برای دفع مواد زائد بزرگ ساخته شده اند.

قبل از راه اندازی سیستم پرداخت بدون سرنشین در ساختمان ، Nam-gu اواخر سال گذشته راهنمای نصب گیرنده هوشمند بدون سرنشین بزرگ در خانه های مسکونی را ارسال کرد و دو مجتمع مسکونی را انتخاب کرد که می خواهند این سیستم را بسازند.

در سیستم کیوسک های زباله هوشمند ، ساکنینی که قصد دفع زباله های بزرگ را دارند از محل نصب ترمینال بازدید می کنند و تاریخ و مکان دفع را وارد می کنند و شرکت دفع به محل جمع آوری تعیین شده منتقل می شود.

هنگام دفع زباله های در ابعاد بزرگ ، مشکلات مراجعه به مرکز اداری مربوطه برای مراقبت های اجتماعی و خرید برچسب برای درمان پسماند از بین رفت.

به طور خاص ، می توان آن را در هر زمان در تعطیلات یا شب استفاده کرد ، این امر دفع زباله های بزرگ را تسهیل می کند و این مزیت را دارد که می تواند با آن به صورت غیرحضوری درمان کند تا سلامت ساکنان در تثبیت شود. دوران پس از Covid-19.

علاوه بر این ، به راحتی می توانید هزینه ها و بازپرداخت ها را با کارت اعتباری یا نقدی پردازش کنید.

یک مقام نام-گو گفت: “در دفع حضوری زباله های مقیاس بزرگ ، همراه با محدودیت در تعطیلات و استفاده در شب ، مشکلی وجود داشت و سیستم برای بهبود چنین ناراحتی راه اندازی شده است. به طور خاص ، هر کسی می تواند از آن استفاده کند ، مهم نیست که در کجا زندگی می کند ، بنابراین این امر به بهبود راحتی ساکنان کمک می کند. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *