ساخت و ساز نسوز ، همین حالا اقدام کنید! Yangcheon-gu پروژه را پشتیبانی می کند تا از تقویت ایمنی در برابر آتش حمایت کند

[ad_1]

تصویری برای نصب آبپاش برای مرکز کودکان

[세계연합신문 송원기 기자] Yangcheon-gu برای اطمینان از ایمنی ساکنان در برابر آتش سوزی ، پروژه های ایمنی در برابر آتش را برای ساختمان های آسیب پذیر مانند مراکز مراقبت شبانه روزی ارتقا می دهد.

این امر به دلیل اجرای قانون مدیریت ساختمان در تاریخ 1 مه سال گذشته است و تقویت شاخص های ایمنی در برابر آتش برای تأسیسات با استفاده از امکانات آسیب پذیر تخلیه شده و چند منظوره تا 31 دسامبر 2022 اجباری شد تا از آسیب های گسترده انسانی ناشی از آن جلوگیری کند. توسط آتش سوزی در ساختمان ها

اهداف برای افزایش اثربخشی ایمنی در برابر آتش ، ساختمانهایی با عوامل آسیب پذیر آتش (استفاده از مواد خارجی قابل اشتعال ، بدون آب پاش) از جمله امکاناتی است که از تخلیه افراد آسیب پذیر در طبقه 3 یا بالاتر و در میان شرکت های چند منظوره استفاده می کند. ابزاری که برای تخلیه ضعیف استفاده می شود ، م institutionsسسات پزشکی ، م institutionsسسات سالمندان (مراکز مراقبت روزانه و مراکز مراقبت اجتماعی برای سالمندان و غیره) ، مراکز محلی کودکان و مراکز آموزش جوانان و شرکت های چند منظوره سالن های زیبایی ، حمام و مراقبت های بعد از زایمان است. مراکز با مساحت کمتر از 1000 متر مربع پارکینگ برای خلبانان در طبقه اول. ، یک دانش آموز است.

به منظور افزایش عملکرد ایمنی در برابر آتش ، لازم است مواد خارجی قابل اشتعال را که در برابر آتش آسیب پذیر هستند ، مانند بیت های خشک جایگزین کنید یا یک سمپاش (ساده) و در صورت لزوم ، روش های تقویت با توجه به شرایط ساختمان نصب کنید ، مانند به عنوان پله های خارجی برای تخلیه یا خروج اضطراری از بالا به پایین و نصب درهای آتش نشانی. می توانید علاوه بر این انتخاب کنید.

Yangcheon-gu قصد دارد تا تا 31 دسامبر 2022 با حداکثر 26 میلیون درآمد ، از جمله هزینه های ملی و شهری ، در کل هزینه ساخت 40 میلیون درآمد در هر ساختمان ، پشتیبانی موقت ارائه دهد تا از بار هزینه های تقویت اجرای آتش سوزی بکاهد ایمنی برای دارندگان ساختمان های مقاوم در برابر آتش

دارندگان ساختمان که می خواهند از هزینه ایمنی مقاوم سازی ساختمان حمایت کنند می توانند در هر زمان از طریق مرکز نگهداری ساختمان LH مشاوره بگیرند.

مرکز پشتیبانی مدیریت ساختمان LH از طرح های تقویت مالکان ساختمان برای اطمینان از اثربخشی تقویت ایمنی در برابر آتش پشتیبانی می کند و طرح تقویت با بحث و گفتگو با کمیته ساخت و ساز Yancheon-gu تأیید می شود. جزئیاتی از قبیل نحوه درخواست پروژه برای پشتیبانی و توضیح روش تقویت را می توان در وب سایت مرکز پشتیبانی مدیریت ساختمان LH یافت.

با توجه به پروژه حمایت از اجرای ایمنی در برابر آتش سوزی ، منطقه یک نظرسنجی از 1053 ساختمان را که از مارس تا سپتامبر سال 2020 در معرض آتش سوزی بودند ، به پایان رساند و در ماه اکتبر به مدیر ساختمان اطلاع داد که این یک ساختمان مورد مقاوم سازی است. اجرای ایمنی در سال 2020 ، هزینه های ساخت و ساز برای 3 ساختمان برای افراد مسن (مهد کودک ها) برنامه ریزی شده بود ، که 2 ساختمان با کارهای مقاوم سازی تکمیل شد.

کیم سو یانگ ، شهردار Yanchon-gu گفت: “برای جلوگیری از خسارت به مردم و اموال در نتیجه آتش سوزی ، مردم به طور فعال از ساختمان های موجود که در معرض آتش سوزی هستند حمایت می کنند ، بنابراین یک یانچئون امن ایجاد می کنند.” برای کسب اطلاعات بیشتر با معماری دفتر Yangcheon-gu تماس بگیرید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *