ساخت Seongnam City’Archive … منابع تاریخی تاریخ و فرهنگ شهر توصیه های مدنی

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهر سئونگنام به شهروندان دارای شهرهای ملموس و نامحسوس مرتبط با تاریخ و فرهنگ توصیه می شود که باید تا 25 ژانویه حفظ شود.

این یک روش برای انتخاب یک موضوع تحقیق برای ساخت بایگانی است.

بایگانی پروژه ای است که با جمع آوری محصولات فرهنگی که به دلیل توسعه شهری و تغییر سبک زندگی از بین می روند ، به عنوان یک دارایی تاریخی و فرهنگی آینده حفظ می شود.

اهداف پیشنهادی رویدادها ، افراد ، سازمانهای مرتبط با اقتصاد و منابع صنعتی با ارزش تاریخی و فرهنگی ، فرهنگ زندگی ، مواد و آداب و رسوم است که ارزش ثبت و حفظ را دارد.

همچنین شامل مناطقی با پتانسیل بالا برای از دست دادن خصوصیات محلی و فرهنگ به دلیل بازسازی و بهبود محیط شهری ، خیابان ها ، روستاها ، بازارها ، ساختمانها و مغازه ها است که منظره شهری و شیوه زندگی منحصر به فرد خود را حفظ می کنند.

شهروندان تمایل به شرکت می توانند “توصیه به منظور تحقیق در مورد پروژه های بایگانی” را در وب سایت شهر سئونگنام (اخبار مدیریت شهری) و پر کردن آن به اداره فرهنگ و هنر شهرستان (پست الکترونیکی) پر کنند.

منابعی که شهروندان توصیه می کنند پس از بررسی ادبیات و سایت ، در بایگانی جمع آوری می شوند که در اواخر ماه مارس برای بررسی انتخاب می شوند.

در 13 مه 2019 ، شهر Zionnam اولین “مصوبه ساخت و بهره برداری از بایگانی های تاریخ و فرهنگ شهری” را تصویب کرد.

سپس 760 ساختمان ساخته شده در طول مجتمع بزرگ گوانجو در محل مورد بازرسی قرار گرفتند و پنج ساختمان منتخب مورد بررسی ، عکس برداری و بررسی های شفاهی قرار گرفتند.

یک مطالعه از فرهنگ زندگی در منطقه برای بازسازی در Sanseng-dong ، Sujong-gu نیز انجام شد.

این 3400 مورد شامل نقشه های معماری ، آثار زنده ، عکس ها ، فیلم ها ، منابع صوتی و ضبط های واقعیت مجازی (واقعیت مجازی) را جمع آوری کرد.

داده های جمع آوری شده پس از تکمیل اطلاعات مربوطه به عنوان نشریه در ماه آگوست منتشر و در وب سایت موزه شهر سئونگنام که قرار است افتتاح شود منتشر خواهد شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *