سازمان جوانان شهر و شورای سازمان های ایکان 2021 یک جلسه عمومی عادی به طور منظم برگزار کردند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] م institutionsسسات و سازمانهای جوانان شهر ایکسان در سال 2021 ساعت 11 صبح روز 27 ژانویه (چهارشنبه) در کتابخانه کوچک جوانان “پنگ” در طبقه 1 مرکز جوانان شهر ایکسان جلسه عمومی عادی خود را برگزار کردند.

به دنبال گزارش تجارت 2020 و گزارش تسویه حساب ، برنامه تجارت 2021 و گزارش حل اختلاف و سایر بحث ها ، ریاست مجمع عمومی به عهده رئیس کیم یونگ گیون بود. 17 نفر از 9 سازمان و سازمان جوانان در ایکسان در دستورالعمل های قرنطینه دولت شرکت کردند. بازرسی حرارتی ، ضد عفونی کننده دست ، فاصله و محافظت مطابق با استانداردها انجام شد.

پروژه های متمرکز در سال 2021 شامل چگونگی برنامه ریزی و ترویج سیاست ها و پروژه های شخصی سازی جوانان مطابق با برنامه میان مدت و بلند مدت جوانان در ایکسان است و بسیاری از برنامه ها به دلیل کرونا 19 در سال 2020 پیشرفت نکرده اند. ما در مورد توسعه برنامه هایی بحث کردیم می تواند کمک کند و در یک برنامه عملی شرکت کند.

علاوه بر این ، مطابق با دوران پس از تاج ، زمان آن فرا رسیده بود که جوانان متعهد شوند که تأثیر بیشتری بر جوانان به عنوان تمرین کنندگان بگذارند ، که با فعال سازی کنفرانس ویدیویی غیر حضوری و آموزش ویدئویی برای بهبود این مرحله آماده شده اند. به بعد

کیم جونگ جن ، رئیس سازمان ها و سازمان های جوانان شهر ایکان ، گفت: “به دلیل طولانی شدن تاج ، 19 سازمان و سازمان جوانان بسته شد و دیگر نمی توانستند دوباره فعالیت کنند. وی گفت:” ما برای احیای غیر برنامه ها تمام تلاش خود را خواهیم کرد در شخصی که سازمانهای جوانان و جوانان می توانند در سیستم رزرواسیون شرکت کنند یا درخواست عملیاتی برای حداکثر 5 نفر را داشته باشند ، در حالی که مطابق با دستورالعمل های قرنطینه دولت در مشاوره خوب با شهر است ، روبرو شوید. “

از طرف دیگر ، موسسات و سازمانهای جوانان ایکسان (انجمن جوانان سامدونگ) ، مرکز فرهنگی جوانان شهر ایکان ، مرکز جوانان شهر ایکان ، مرکز مددکاری اجتماعی جوانان شهر ایکان ، مرکز فرهنگی جوانان شهر ایکان ، خانه جوانان ایکان ایکان ، شهر جوانان شهر Iksan Il Podslon ، Iksan YWCA در مجموع 9 سازمان و سازمان جوانان در آن شرکت می کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *