سازمان گردشگری پاجو ، افتتاح پارکینگ عمومی رایگان در تعطیلات سال نو قمری

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] سازمان گردشگری پاجو (رئیس جمهور سون هایوک-جائه) اعلام کرده است که 10 پارکینگ عمومی در شهر Paju از 11 فوریه تا 14 فوریه به مدت 4 روز باز خواهد بود که این فصل تعطیلات برای تعطیلات سال نو میلادی است.

انتظار می رود KTO با تأسیسات پارکینگ برای شهروندان و عودت کنندگان از اثرات کرونا 19 از طریق افتتاح رایگان پارکینگ های عمومی در احیای مجدد اقتصاد محلی کمک کند.

به طور خاص ، بازار ادغام Geumchon ، بازار آزاد Munsan و بازار حراج Gwangtan پارکینگ های عمومی هستند که نزدیک به بازار سنتی واقع شده اند و انتظار می رود این افتتاح رایگان بتواند پارکینگ راحت تری را برای افراد محلی که می خواهند از بازار سنتی در طول ماه استفاده کنند فراهم کند. تعطیلات سال نو

رئیس جمهور Son Hok-jae اظهار داشت: “من امیدوارم که این افتتاح رایگان یک پارکینگ عمومی برای شهروندان و بازرگانانی که به دلیل کرونا 19 از مشکلات اقتصادی رنج می برند کمی تسلی خاطر باشد.”

مناطق اصلی اصلی در اطراف ایستگاه (انتقال به ایستگاه Unjeong ، پایین خط ایستگاه Geumchon ، خدمات عمومی Geumchon 2 ، خدمات عمومی Geumchon 2-8) ، در اطراف بازار سنتی (بازار وحدت Geumchon ، بازار آزاد Munsan ، تجارت Gwangtan بازار) و غیره این به صورت رایگان باز است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *