ساعتهای بیگ بن زنگ می خورد ، انگلیس پس از Brexit وارد آینده می شود جهان

[ad_1]

به دلیل محدودیت در جمع آوری اپیدمی کوید -19 هیچ جشن جالبی وجود ندارد. ناگفته نماند که انگلیس ها هنوز اختلاف نظر داشتند. در همه پرسی سال 2016 ، از 17.4 میلیون نفری که رأی دادند ، 52٪ از Brexit حمایت کردند و 48٪ مایل به ماندن در اتحادیه اروپا بودند.
“ما آزادی خود را در دستان خود داریم و تصمیم خواهیم گرفت که از آن بهره ببریم. و من فکر می کنم که همه مردم کشور در قلب من می خواهند در یک انگلیس متحد شوند – انگلیس ، اسکاتلند ، ولز و ایرلند شمالی با هم کار می کنند تا ارزش های ما را به جهانیان نشان دهند “.
ساعت های بیگ بن زنگ می خورد ، انگلیس پس از Brexit وارد آینده می شود - عکس 1

حتی اگر انگلیس رسماً از اتحادیه اروپا خارج شود ، هنوز بسیاری از مردم با روند Brexit مخالف هستند.

اما در اسکاتلند ، جایی که روند Brexit به جنبش استقلال دامن زد ، نخست وزیر نیکولاس جراح اعلام کرد که اسکاتلند به زودی باز خواهد گشت و اروپا باید “چراغ ها را روشن کند و منتظر در باشد”.
در همین حال ، در آن سوی کانال مانش ، اولین کامیون هایی که کالا را از مرز گمرک حمل می کردند ، قبل از بارگیری بار در قطار از طریق یوروتونل ، اسناد ترخیص کالا را به مقام فرانسوی ارائه می دادند. برادر.

مشاغل در انگلیس و اروپا نسبت به خطر ازدحام در مرز هشدار داده اند ، زیرا ظاهر “دیواری” از اسناد کاغذی می تواند جریان کالا به ارزش هر یک نزدیک به 1 تریلیون یورو را مختل کند. سال

پس از بیش از نیم قرن عضویت در اتحادیه اروپا ، انگلیس اکنون باید آماده تغییرات بسیاری باشد – از گذرنامه برای حیوانات خانگی ، گواهینامه رانندگی تا محدودیت های داده.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *