سامچوک مرکز آموزش جوانان شهر ، آکادمی جوانان کلاس چئوکو ، غیر حضوری به کلاس

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در تاریخ 20 ام ، مرکز جوانان سامچئوک این شهر به عنوان یک کلاس غیر حضوری میزبان آکادمی پس از مدرسه جوانان و کلاس چئوکجو خواهد بود.

آکادمی جوانان بعد از مدرسه خدمات متنوعی مانند فعالیت ها ، رفاه ، محافظت و راهنمایی برای جوانان را ارائه می دهد و هدف 40 دانش آموز دبیرستانی در ساختمان است. این دوره یک سال طول می کشد.

این دروس از ساعت 16:00 تا 21:00 از دوشنبه تا جمعه و کلاسهای تجارب حرفه ای و خودسازی در روزهای شنبه برگزار می شود.

به طور خاص ، دوره های پشتیبانی اضافی آموزش ، فعالیت های شخصی خواندن و اظهار نظر ، دوره های پشتیبانی آموزش زبان انگلیسی ، ریاضیات ، تجربه حرفه ای در علوم ، ITQ رایانه ، کالیمبا ، آموزش ریتم ورزشی ، کلاس آشپزی ، ورزش های جدید ، کارهای خلاقانه ، نقاشی روی شانه ، هنر گل و غیره

علاوه بر این ، سامچئوک سیتی با استفاده از اتوبوس سیتی هال هر روز از ساعت 8 شب از اتوبوس شاتل استفاده می کند تا به جوانان در بازگشت سالم به خانه کمک کند.

یک مقام مسئول شهر سامچئوک گفت: “ما قصد داریم خدمات پشتیبانی جامع از قبیل فعالیتهای مختلف تجربی و پشتیبانی آموزشی را از طریق بررسی رضایت دانش آموزان و والدین شرکت کننده در برنامه توسعه و گسترش دهیم و برای رشد پایدار و ظرفیت سازی جوانان تلاش کنیم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *