سانچئون سیتی ، فروش باغ های شهر در سال 2021

[ad_1]

[세계연합신문 한준수 기자] سانچئون سیتی در حال پذیرش برنامه هایی برای فروش باغ های شهر سانچئون از 27 تا 29 ژانویه به شهروندان سانچئون برای گسترش رونق مشارکت مدنی در کشاورزی شهری است.

برنامه ریزی شده است که باغ های شهر برای فروش این بار 272 حساب در سه باغ شهر جدید (2136 ، Sindae-ri ، Haeryong-myeon) ، Jorye City Garden (382-5 ، Jorye-dong) و باغ شهر Yeonhyang بفروشند. (1621-1 Yeonhyang-dong).

از تاریخ اعلام عمومی ، سرپرست خانوار با نشانی در شهر سانچئون ممکن است برای هر خانوار درخواست یک حساب (10㎡) کند. هزینه مقدماتی 71000 برای باغ جدید شهر به صورت علی الحساب و 60،000 به دست آمده برای آیین نامه شهر یونهایانگ و باغ شهر امسال است. از باغ شهر می توان به مدت 22 ماه از مارس تا دسامبر 2022 استفاده کرد.

برای به حداقل رساندن تعداد مصاحبه های حضوری ، می توان درخواست فروش را از طریق پست الکترونیکی یا از طریق ایمیل از 27 تا 29 ارسال کرد و این شهر پس از آموزش مقدماتی ، فرد مورد نظر را با قید قرعه تصادفی انتخاب کرده و باغ را باز می کند. در باغ. بودن.

یک مقام مسئول شهر سانچئون گفت: “باغی که از فضای خالی در شهر استفاده می کند ، انتظار می رود یک فضای درمانی سبز و خانوادگی فراهم کند که بتواند ذهن شهروندان را تثبیت کند ، که به دلیل COVID-19 طولانی مدت دشوار است و به طور مستقیم غذای سالم تولید می کند. ” .

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *