سانچئون سیتی توافق نامه ای را برای شرکت در “کمپین پرداخت خوب” برای فصل 3 امضا کرده است

[ad_1]

[세계연합신문 한준수 기자] در روز چهاردهم ، سانچئون سیتی توافقنامه تجاری خود را با 12 سازمان از جمله فدراسیون تجارت كوچك سانچئون امضا كرد تا جنبش خوب پیش پرداخت حقوق را گسترش دهد.

پیش پرداخت خوب نوعی جنبش مصرف کننده است که نوید می دهد پس از پرداخت پیش پرداخت به صاحبان مشاغل کوچک و شرکت های خوداشتغالی مانند رستوران ها ، کافه ها و سالن های ورزشی که معمولاً استفاده می کنند ، در آنها تجدید نظر کند.

سانچئون سیتی “جنبش تقسیم حقوق از نوع سانچئون” را برای مقابله با بحران کرونا 19 اجرا می کند و با توزیع نیازهای روزمره افراد آسیب پذیر ، 1.5 میلیون ماسک به همه شهروندان اهدا شده و تبلیغ ماسک را تبلیغ می کنند. .

امسال ما فصل 3 “حرکت پیش پرداخت خوب” را برگزار خواهیم کرد ، که شور و نشاط را در کوچه های کوچک شده ایجاد می کند و پیامی از امید را به محلی ها می رساند.

12 سازمانی که توافق نامه ای با سانچئون سیتی امضا کرده اند توافق کرده اند که یک سیستم همکاری متقابل مانند مصرف خوب و اولین پرداخت خوب برای صاحبان مشاغل کوچک که براساس این قرارداد می جنگند ، به طور فعال در پیش پرداخت شرکت می کنند و به دنبال حرکت خوب حقوق پیش پرداخت را گسترش دهید. .

شهردار سانچئون ، هئو سئوک گفت: “امیدوارم کسانی که تحت تأثیر کرونا 19 قرار ندارند ، مانند افرادی که حاشیه کم دارند و یا کارگران مزدی ندارند ، در یک برنامه پیش پرداخت خوب برای آسیب دیدگان شرکت کنند.” مشتاقانه منتظر ایجاد سانچئون سیتی هستیم ، جایی که ما با توافق امروز بتوانیم در کنار هم زندگی خوبی داشته باشیم. ”

در همین حال سانچئون سیتی در نظر دارد صندوق امداد رسانی در برابر بلایای طبیعی به مبلغ 100000 بوی بد برای هر شهروند ارائه دهد ، بنابراین انتظار می رود که بتواند از طریق “پیش پرداخت و پس از استفاده” با هم به احیای اقتصاد محلی برای مشاغل کوچک محلی کمک کند. با کمپین تقسیم پیش پرداخت به درستی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *