سانچئون سیتی در حال تهیه گزارشگران غیرنظامی از خبرنامه سانچئون در سال 2021 است.

[ad_1]

[세계연합신문 한준수 기자] گزارشگران شهروند سانچئون ، که یک خبرنامه دولت شهری ماهانه منتشر شده توسط سانچئون سیتی ایجاد می کنند ، تا بیست و هشتم استخدام می شوند.

خبرنگاران شهروند در خبرنامه Suncheon در ارائه اخبار متنوع از مکانهای مختلف Suncheon مانند اخبار مربوط به روستاها و محله ها ، اطلاعات گردشگری و برنامه ریزی در سطح شهروندان نقش دارند.

متقاضیان می توانند برای شهروندان Suncheon یا هر کسی که دانشجوی دانشگاه (دانشجوی تحصیلات تکمیلی) مستقر در Suncheon است و علاقه مند به نوشتن و عکاسی است ، اقدام کنند و این شهر حدود 5 شهروند خبرنگار را از طریق روش انتخاب از پیش تعیین شده انتخاب می کند.

اگر به عنوان خبرنگار مدنی انتخاب شدید ، می توانید برای مدت یک سال از فوریه تا دسامبر یک خبرنامه Suncheon با مقالات شخصی نوشته شده مانند اخبار محله ، مصاحبه ها ، و ارائه رستوران ها ایجاد کنید ، و به دست نوشته هایی که هنگام کار به عنوان خبرنگار مدنی نوشته می شوند با پرداخت مقرر پرداخت می شود هزینه دست نوشته.

خبرنگاران شهروند می توانند با انتخاب متن و جعبه عکس و ارسال نمونه مقاله یا عکس به همراه فرم درخواست ، از طریق ایمیل به دفتر روابط عمومی سان شهر از طریق ایمیل تا تاریخ بیست و هشتم ، درخواست پشتیبانی کنند.

یک مقام مسئول شهر سانچئون گفت: “ما سعی خواهیم کرد خبرنامه سانچئون را نه تنها برای تحویل اخبار از مدیریت شهرداری ، بلکه برای احیای آن به عنوان” خبرنامه شهروندان “، حاوی داستان های غنی از شهروندان با شهروندان گزارشگر ، تهیه کنیم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *