سانچئون سیتی گزارشی از برنامه های اصلی برای اجرای تجارت در سال 2021 انجام داد.

[ad_1]

[세계연합신문 한준수 기자] سانچئون سیتی برای بررسی و بحث درباره برنامه های اصلی تجارت (برنامه ها) برای سال 2021 ، توجیهی در مورد برنامه های اصلی اجرای مشاغل برای سال 2021 به مدت دو روز در تاریخ 18 و 19 برگزار خواهد کرد.

این جلسه توجیهی رهنمودهایی را برای مدیریت شهری در سال 2021 ، چهارمین سال هفتمین دوره انتخابات مدنی ارائه می دهد و برای تهیه نقشه راه توسعه شهرداری مانند پروژه Suncheon New Deal ، آماده سازی برای نمایشگاه بین المللی باغ سانچئون خلیج در سال 2023 و اجرای هفتمین انتخابات عمومی در اطراف مرکز انجام شد.

1 مدیر ، 1 مسئولیت سیاسی (10) ، سیاست های جدید (34) ، آدرس سال نو (29) ، 3E معامله جدید همگرایی Suncheon مربوط به پروژه ها (46) ، تعهدات (37) ، سیاست های اصلی و موارد برجسته (161) موارد) و دیگران. در مجموع 317 پروژه شامل گزارشهای عمیق و پرسش و پاسخ برگزار شد و بحثهای فشرده درباره روشهای ایجاد نتیجه ای که شهروندان می توانند احساس کنند انجام شد.

در مدیریت شهری سانچئون سیتی امسال ، این کار بر بازسازی اقتصاد واقعی و گشایش سیاست هایی برای تجربه خوشبختی شهروندان متمرکز خواهد بود که سه ارزش اصلی دولت اقتصادی ، اداره رفاه عمومی و دولت آینده است.

سیاست های اصلی در زمینه مدیریت اقتصادی شامل پروژه 3E in به طور کامل ، ▲ اولین سال آماده سازی نمایشگاه بین المللی باغ Suncheon Bay در سال 2023 ، ▲ صدور گواهینامه برای هدیه Suncheon Love 100 میلیارد KRW ، پروژه توسعه پروژه باغ Yeonhyang و مجموعه پیشرفته صنعتی شهر ، ▲ Suncheon Plum Rural Convergence ایجاد محله های صنعتی ، creation ایجاد مشاغل خاص Suncheon و ایجاد شبکه ایمنی اشتغال با ایجاد یک اکوسیستم استارت آپ از نوع Suncheon.

در زمینه مدیریت رفاه عمومی ، organ سازماندهی مجدد سیستم اداری و پزشکی در پاسخ به تاج 19 ، ▲ جذب م institutionsسسات پزشکی محلی در منطقه دانشگاه جدید ، شناسایی شهر مرحله دوم مناسب برای زنان ، امکانات موسسات کودکان اختصاص داده شده به زوال عقل عمومی ، ▲ تحویل 140 واحد آپارتمان با نصف قیمت برای اجاره ، green سبز هوشمند در جانگچون دونگ ما در حال آماده سازی یک سیاست سبک زندگی محور هستیم که شهروندان می توانند با پوست خود آن را احساس کنند ، مانند ایجاد یک شهر ، ▲ ساختن یک هوشمند سیستم مدیریت آب و … ارتقا of اقدامات برای کاهش ریزگردها.

برای آغاز دوره عادی جدید پس از تاج گذاری ، سیاست های کلیدی برای مدیریت شهری آینده عبارتند از: ▲ ترویج ایجاد یک شرکت نامزد قابل توجه در Suncheon ، ▲ افتتاح پروژه های بزرگ و ▲ ارائه چشم انداز آینده Suncheon از طریق یک پروژه معاملات متعادل منطقه ای .

سانچئون سیتی با بحث و گفتگوهای مكرر و مشاوره های تخصصی وزارتخانه برای این گزارش 2021 در مورد برنامه های كاری اصلی و برنامه هایی برای پاسخگویی فعال به بهبود اقتصاد واقعی در منطقه ، با برگزاری توجیهی سریعتر از سایر دولتهای محلی ، مطالب را پالایش كرده است. .

به طور خاص ، بحث هایی برای تنظیم برنامه 18 رویداد مهم ، مانند رویداد افتتاحیه شهر فرهنگی آسیای شرقی در سال 2021 ، که در نیمه اول سال 2021 برگزار می شود ، افتتاح NEXPO در Suncheon و Suncheon Bay برگزار شد. دنیای کار

برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 و عفونت محلی ، سانچئون سیتی میزبان رویدادهایی است که اخیراً افتتاح یا افتتاح می شوند ، مانند بازار شبانه سانچئون بی ، NEXPO در سانچئون ، دنیای شغل سانچئون و مکعب آسمان در سه ماهه اول (3 ماه) و تور شبانه میراث فرهنگی سانچئون. رویدادهای فردی ، مانند روز کودک و غیره ، با توجه به شرایط محلی و محلی از طریق یک روش دست نخورده تبلیغ می شوند. پروژه شهر فرهنگی شرق آسیا در سال 2021 ، یک رویداد بین المللی ، قصد دارد زمان و روش اجرای آن را از طریق مشاوره های سطح کار از سه کشور تعیین کند.

هو سئوک ، شهردار سانچئون گفت: “2021 سال تکمیل هفتمین دوره انتخابات و سال آغاز مقدمات دوران پس از تاج است.” “با ارتقا سیاست های خلق و خوی شهروندان یک قدم جلوتر ، ما هستیم ما در حال رکود اقتصاد محلی هستیم و در عین حال به سرعت در حال تغییر هستیم. وی گفت: “ما برای ایجاد استانداردهای جدید منحصر به فرد سانچئون سیتی ، یک سال وقت صرف خواهیم کرد تا موتورهایی را برای رشد آینده فراهم کنیم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *