سانچانگ-گان یک باشگاه سیاسی را برای هدایت توسعه نظامی خلاق اداره می کند

[ad_1]

[세계연합신문 김동근 기자] سانچانگ-گون دومین باشگاه سیاسی را اداره می کند تا فرهنگ مستقل آموزش و ایجاد سیاست های خلاقانه برای کارمندان را تشکیل دهد.

پروژه تحقیقاتی کلوپ سیاسی امسال “استراتژی ما برای توسعه نظامی برای پاسخگویی به تغییرات اداری پس از ویروس کرونا” و کشف وظایف خلاقانه سیاست ستاد برای تهیه استراتژی پاسخ Sunchang-gun به تغییرات روند 4- است. و انقلاب صنعتی.

این کلوپ سیاسی تا 19 فوریه استخدام شده و از مارس فعالیت های تحقیقاتی را انجام می دهد. از طریق جلسات و کارگاه های منظم ، سیاست هایی مشخص می شود که می تواند کیفیت زندگی ارتش را بهبود بخشد. من قصد دارم فکر کنم

ارتش قصد دارد در مناطق مختلف از جمله گشت و گذار در مناطق محلی پیشرفته و مشاوره از متخصصان خارجی برای زنده كردن فعالیتهای تحقیقاتی این باشگاه سیاسی ، پشتیبانی كند. علاوه بر این ، جلسه گزارش نتایج ، باشگاه های تحقیقاتی عالی را انتخاب می کند و مشوق هایی مانند جوایز ، آموزش منظم و خودآموزی در خارج از کشور را فراهم می کند.

از سوی دیگر ، اولین کلوپ سیاسی سال گذشته ، که شامل 10 تیم و 58 کارمند Sunchang-gun بود ، پروژه های تحقیقاتی را در زمینه های مختلف مانند فرهنگ ، هنر و گردشگری انجام داد.

هوانگ سوک جو ، رئیس Sunchang-gun ، گفت: “امیدوارم تفکر خلاقانه داشته باشید تا بتوانید به طور فعال به تغییرات آینده پاسخ دهید” یک سال از باشگاه سیاسی Sunchang-gun. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *