سانچانگ-گون تجارت کشاورزی ، جنگلداری و حیوانات را تصویب می کند تا در 1922 تا 19 فوریه پشتیبانی شود

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Sunchang-gun برنامه هایی برای تجارت ، جنگلداری و دامداری دریافت می کند که از 1922 تا 19 ام پشتیبانی می شود.

بر این اساس ، تلاش های گسترده ای برای اطمینان از عدم وجود هیچ گونه خلأ در برنامه های کاربردی ، از جمله افتتاح میز مشاوره برنامه های تجاری در مرکز فناوری کشاورزی و هر مرکز رفاه اداری در شهرداری ، انجام می شود. ارتش با استفاده فعال از ابزارهای روابط عمومی که کشاورزان به آن دسترسی دارند ، مانند جلسه رئیس جمهور و ناظران LED ، فعالانه روابط عمومی را ارتقا می دهد.

پروژه های هدف این برنامه 129 پروژه در 7 حوزه است ، از جمله کشاورزی ، کشاورزی ، غذا ، دامداری ، غذا ، توزیع ، باغداری و جنگلداری و اهداف برنامه کشاورزان و سازمان های تولید کننده و کارگران کشاورزی است.

تجارت کشاورزی ، جنگلداری و دامداری را می توان به بخش صالح (مرکز فناوری های کشاورزی ، بخش پارک های جنگلی) و صنعت مرکز رفاه اداری Eup / Myeon اعمال کرد. او را معرفی کنید.

مشاغل کشاورزی ، جنگلداری و دامداری که هر ساله ترویج می شود ، یک سال قبل از سال پروژه و پس از بررسی امکان سنجی تجارت اداره مربوطه و پس از بحث در مورد سیاست های صنایع غذایی روستایی و روستایی در یک برنامه ، درخواست دریافت می کند. شهرستان و Jeollabuk -do ، وزارت زراعت ، غذا و امور روستایی ، طبق برنامه تخصیص بودجه دولت. سرانجام تأیید می شود.

از آنجا که پروژه های بسیار مفصلی در هر زمینه وجود دارد ، دستورالعمل های دقیق باید بازنگری شود و توجه شهروندان نظامی برای جلوگیری از کاستی در آینده از طریق بررسی دقیق الزامات صلاحیت و دامنه حمایت لازم است.

شرایط و جزئیات پشتیبانی از هر پروژه مفصل را می توان از طریق راهنمایی برای اجرای پروژه های کشاورزی ، جنگلداری و خوراک دام ارائه شده در مرکز فناوری کشاورزی در سانچانگ گونگ و دفتر eup-myeon و همچنین سیستم اطلاعات برای تجارت و تجارت جنگلداری و وب سایت Sunchang-gun.

جین یانگ مو ، مدیر مرکز کشاورزی در سانچانگ-گون ، گفت: “ما قصد داریم آن را علنی کنیم تا کشاورزان و جنگلداران محلی بتوانند از مزایای زیادی برخوردار شوند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.