سخنرانی آنلاین با موضوع “ایجاد عادت برای من” ، کتابخانه جینسا ، آنسئونگ ، پروژه پیشگیری سه روزه جکسیم

[ad_1]

پروژه پیشگیری سه روزه کتابخانه جینسا جکسیم

[세계연합신문 이영호 기자] از 18 فوریه تا 11 مارس ، کتابخانه جینسا در آنسئونگ “عادات کامل برای من” را برای کسانی که رویای تغییر دارند هر پنجشنبه از ساعت 8:00 تا 21:30 به مدت 4 هفته ، برگزار می کند.

این سخنرانی ، توسط نویسنده بوم یونگ لی ، اولین دستیار عادت ها در کره ، برای 30 شهروند با استفاده از ZOOM برگزار شده است.

بوم یونگ لی از زمان حضور در مستند SBS “عادت های کوچکی که زندگی شما را تغییر می دهد” یک متخصص عادت ضروری بوده و “برنامه عادت نسبی برای بزرگسالان” و “یک برنامه عادات کودک” برای کودکان عادت های خود را انجام می دهد. “این بیش از 4 سال برنامه ریزی و اجرا شده است.

از طریق این سخنرانی ، هنرمند یادداشتی را برای توسعه این عادت ارائه می دهد ، شامل دانش خود برای کمک به افرادی که می خواهند به اهداف خود برای سال جدید برسند.

یک مسئول کتابخانه گفت: “حداقل زمانی که برای شروع یک عادت جدید لازم است 21 روز است. وی گفت ، “من مشتاقانه منتظر مشارکت بسیاری از شهروندان در این سخنرانی هستم ، جایی که شما می توانید از عادات ، تجربه متخصصان و حتی یادداشت های مربوط به توسعه عادت ها درک کنید.”

فرم درخواست را می توان از 5 فوریه در وب سایت کتابخانه (رویداد فرهنگی Cultural رویداد کتابخانه → برنامه رویداد کتابخانه) ایجاد کرد ، و سایر سوالات را می توان توسط تیم کتابخانه Jinsa در Anseong مطرح کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.