سخنرانی ویژه رئیس جمهور مون جه این در مجمع جهانی اقتصاد 2021 (WEF)

[ad_1]

[세계연합신문 김동근 기자] رئیس جمهور مون جه این در تاریخ 27th در مجمع جهانی اقتصاد (مجمع داووس) نتیجه گیری زیر را انجام داد.

“یکی از مواردی که در طول تجربه ویروس کرونا باعث تأسف شد ، همبستگی و همکاری جهان تاکنون توسعه یافته است ، تقسیم کار در چند جانبه گرایی ، روحیه سود بشردوستانه و روح اعتماد و ادغام است.

با گسترش تاج در سراسر جهان ، مرزها بسته شدند زیرا نمی توان به کشورهای دیگر اعتماد کرد و وقتی مرزها و مناطق بسته شدند ، زنجیره تأمین جهانی فرو ریخت. با عمیق شدن بحران ، هر کشوری مشغول زندگی است و روحیه ای که باید واکسن ها به طور مساوی به کشورهای در حال توسعه منتقل شود از بین می رود و جنبشی خودخواهانه وجود دارد که در آن کشورهای واکسن پیشرفته شهروندان خود را در اولویت قرار می دهند و سعی در کنترل صادرات دارند.

اما قدرتمندترین سلاحی که می تواند در جنگ علیه بیماریهای عفونی جدید مانند کرونا پیروز شود ، همبستگی و همکاری جامعه جهانی است. ” اگر مصونیت جمعی در همه کشورها با هم کار نکند ، بلکه فقط در بعضی از کشورها اثر بگذارد ، اثرات محدود و محدود خواهد شد. وقتی بشریت با هم دست و پنجه نرم می کند ، اگر هر یک از قدرت های بزرگ زندگی خود را نشان دهند ، روحیه همبستگی و همکاری بین المللی فرو خواهد ریخت.

آزمایشات و خطاهای زیادی وجود داشته است زیرا بشریت برای کرونا 19 آماده نبوده است. اما اکنون زمان احیای روحیه همبستگی ، همکاری ، چند جانبه گرایی و فراگیری است. “

پیش از این ، رئیس جمهور مون از مدیران عامل شرکت های جهانی و نمایندگان سازمان های بین المللی س questionsالات دریافت کرده و به آنها پاسخ می داد.

مدیرعامل شرکتهای جهانی و نمایندگان سازمانهای بین المللی “تبریک به دفاع K” ، “با تشکر از رهبری عالی شما” ، “نشان دادن رهبری تشویقی در شرایط تاج” ، “من به شدت از برنامه سبز الهام گرفتم” ، “نوآوری فراگیر” ساخت و ساز ملی الهام بخش “،” نوآوری های فن آوری دیجیتال کمک زیادی به K-Defense موفق کرده است. “به نظر می رسد که من اهمیت فناوری را به خوبی می دانم” و غیره ، با قدردانی از پاسخ قرنطینه K به دخالت رئیس جمهور مون و مردم کره ، و طرح پرسش ها ، تقسیم به حوزه های اقتصاد عمومی بهداشت پزشکی-دیجیتال جدید معامله جدید – سبز.

رئیس جمهور مون تشکر کرد و گفت: “اگر قرنطینه K موفقیت آمیز بوده است ، به این دلیل است که مردم کره به ارزش همبستگی و همکاری اعتقاد دارند و خودشان مشمول قرنطینه هستند. افرادی که به طور همزمان فاصله های اجتماعی را تمرین کرده و فن آوری های خلاقانه ای مانند کارت تاج ، کارت ماسک ، برنامه خود انزوا ، برنامه تحقیقات اپیدمیولوژیک ، عبور و عبور همزمان را انجام داده اند ، به افرادی که الگوی دولتی قرنطینه را ساخته اند افتخار می کنند. وی همچنین با افشای اطلاعات شفاف کرونر در حفظ اعتماد عمومی به دولت نقش داشت. “

علاوه بر این ، “من انتظار دارم که بهبود اقتصادی سریعتر و قوی تر باشد ، زیرا نسخه کره ای New Deal به شدت تشویق می شود. ما امیدواریم که بتواند سرمایه گذاری های بیشتری در کره انجام شود که دارای یک فضای تجاری جذاب و پایدار است. یا اینکه “کره از نقاط قوت به عنوان زمین آزمایش استفاده جسورانه از فناوری های جدید برخوردار است. وی همچنین گفت: امیدوارم که از زوایای مختلف با شرکت های جهانی کار کنم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *