سرویس جنگل منطقه ای دونگبو در حال اجرای یک پروژه آموزش جنگل برای همه شهروندان است

[ad_1]

[세계연합신문 김수홍 기자] سرویس جنگل های منطقه ای شرقی در تاریخ 29th اعلام کرد که “پروژه آموزش جنگل” را برای ارائه خدمات آموزش جنگل برای لذت بردن ، یادگیری و به اشتراک گذاشتن با هم در جنگل امسال انجام می دهد.

آموزش جنگل فعالیتی است که به منظور درک معنای جنگل ها و کسب دانش در مورد جنگل ها برای داشتن مقادیر صحیح ، به طور سیستماتیک عملکردهای مختلف جنگل را تجربه ، کاوش و مطالعه می کند.

در سال جاری ، یک پروژه بهره برداری از آموزش جنگل بودجه ای در حدود 1.7 میلیارد به دست آمده را برای ایجاد شغل برای 64 نفر از متخصصان آموزش جنگل های خصوصی و ارائه خدمات آموزش جنگل با کیفیت بالا به بیش از 80،000 شهروند سرمایه گذاری کرد.

این پروژه مشاغل ثبت شده به عنوان متخصصان رفاه جنگل را از طریق آگهی های استخدام و غربالگری در ماه های ژانویه و فوریه انتخاب می کند و برنامه های آموزش حرفه ای جنگل را با محموله از مارس تا نوامبر ارائه می دهد.

محل اجرای این برنامه یک مرکز رفاهی جنگل است ، مانند مرکز تجربه جنگل کودکان ، جاده جنگل و جنگل شهر در سرویس جنگل منطقه ای دونگبو.

علاوه بر این ، برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 ، ما قصد داریم آموزش جنگل ایمن را مطابق با دستورالعمل های فاصله اجتماعی ارتقا دهیم و برنامه هایی خارج از چارچوب مانند آموزش آنلاین جنگل را ارائه دهیم.

چوی جائه سونگ ، رئیس خدمات جنگل های منطقه ای شرقی ، گفت: “جنگل یک فضای زندگی جدید است که مردم و طبیعت می توانند با آن ارتباط برقرار کنند و ما تلاش خواهیم کرد تا خدمات آموزش جنگل را ارائه دهیم که همه شهروندان بتوانند از آن لذت ببرند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.