سرویس Nam-gu ، مرکز فرهنگی دهکده Baenamu Saemgol

[ad_1]

[세계연합신문 조희동 기자] دفتر Nam-gu Daegu در Daegu ساخت مرکز فرهنگی دهکده Pernamu Saemgol را آغاز کرد ، بخشی از قرارداد جدید بازسازی شهری Ichon-dong در اواخر سال گذشته.

مرکز فرهنگی روستای Pernamu Semgol ، که در سال 2018 انتخاب و تبلیغ شد ، هسته اصلی پروژه توسعه جدید بازآفرینی شهری است که با چشم انداز زمان محبوب می شود. برای ایمن سازی ساختمان ، این بنا در 431 -2 ، Icheon-dong ، با مساحت کل 1،251.28㎡㎡ با 4 طبقه بالاتر از سطح زمین ساخته خواهد شد.

طبقه اول و دوم شامل یک اتاق برای برنامه های محلی و یک سالن بدنسازی ، طبقه سوم یک سالن چند منظوره و طبقه چهارم یک آشپزخانه و اتاق عمومی است و در اکتبر سال جاری تکمیل می شود.

مرکز فرهنگی دهکده Baenamu Saemgol نه تنها فرصت هایی را برای جمع آوری و تبادل نظر ، برقراری ارتباط و یادگیری از طریق فرهنگ و هنر برای ساکنان فراهم می کند ، بلکه به عنوان محلی سالم برای استراحت ساکنان نیز به کار می رود.

علاوه بر این ، با ایجاد یک آشپزخانه مشترک که ساکنان آن می توانند غذا را با هم تهیه و تقسیم کنند ، این فضای جامعه ای خواهد بود که ساکنان مختلف ، از جمله خانوارهای یک نفره و خانوارهای کم درآمد ، می توانند داوطلبانه مشکلات مختلف روستا را از مشکلات غذایی و گسترش فرهنگ به اشتراک گذاری و به اشتراک گذاری انتظار می رود.

جائه گو چو ، رئیس Nam-gu ، گفت: “پروژه ای که ساکنان برای ارتقا the پروژه بازآفرینی شهری آن را بسیار ضروری می دانستند ، ایجاد یک مرکز فرهنگی بود.” من سعی می کنم آن را به عنوان فضایی که بازی زیادی دارد احیا کنم نقش یک رهبر. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *