سرپرست وزارت امنیت داخلی آمریکا استعفا داد ، چه کسی مراسم تحلیف آقای بایدن را حفظ خواهد کرد؟ | جهان

[ad_1]

اگرچه وی اشاره ای نکرد که حمله ای که منجر به کشته شدن این پنج نفر شد ، دلیل استعفا بود ، اما آقای ولف گفت: “متأسفانه استعفای من ناشی از حوادث اخیر از جمله احکام صریح بود. علاقه فعلی دادگاه به اعتبار صلاحیت من به عنوان سرپرست وزارت “

سخنگوی کاخ سفید گفت که تصمیم به پس گرفتن نامزدی آقای ولف در تاریخ 6 ژوئن اتفاق افتاده است ، اما به سایر رویدادهایی که آن روز روی داده مربوط نیست.

سرپرست وزارت امنیت داخلی آمریکا استعفا داد ، چه کسی مراسم تحلیف آقای بایدن را حفظ خواهد کرد؟  - تصویر 1

رئیس جمهور ترامپ و سرپرست وزارت امنیت داخلی چاد ولف.

عزیمت ولف در حالی صورت گرفت که نگرانی ها در مورد نگرانی های امنیتی در مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب جو بایدن وجود دارد.
صبح روز 11 ژانویه ، خانم موریل بوثر ، شهردار واشنگتن ، گفت که وی نامه ای ارسال کرده و از ولف خواسته است تا پس از “حمله تروریستی” بی سابقه ، رویکرد خود را نسبت به امنیت تغییر دهد. وی همچنین از آقای ولف خواست که دوره ویژه امنیت ملی را از 11 تا 24 ژانویه تمدید کند.
سرپرست وزارت امنیت داخلی آمریکا استعفا داد ، چه کسی مراسم تحلیف آقای بایدن را حفظ خواهد کرد؟  - تصویر 2

معترضان در حمایت از رئیس جمهور ترامپ در تاریخ 6 ژوئن به پایتخت حمله کردند.

وی سپس گفت که به نیروهای ویژه دستور داده است که عملیات ویژه امنیت ملی را برای حفظ ایمن مراسم تحلیف ریاست جمهوری از 13 ژانویه به جای 19 ژانویه مانند گذشته آغاز کنند.

چاد ولف بیش از یک سال پس از ترک وزیران کوین مک آلانان ، خانم های کرستن نیلسن و آقای کلی ، به عنوان وزیر امنیت داخلی کشور خدمت کرده است.
سرویس مطبوعاتی DHS اعلام کرد که ولف نیمه شب 11 ژانویه دفتر خود را ترک کرد و آقای پیت گینر ، رئیس آژانس مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) ، معاون خواهد بود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *