سطح سیگار کشیدن در Yangyang-gun به شدت کاهش یافته است … دستاوردهای سیاست ضد سیگار

[ad_1]

[세계연합신문 김수빈 기자] تلاش های فعال مرکز بهداشت یانگ یانگ-گون برای گسترش فرهنگ ترک سیگار منجر به بهبود قابل توجهی در مقیاس سلامت یانگیانگ-گان شده است ، به طوری که میزان استعمال دخانیات در بزرگسالان به 17.2٪ رسیده است.

طبق نظرسنجی سلامت جامعه 2019 ، جمعیت یانگ یانگ گون 4244 نفر (مردان 3980 ، زنان 268) و میزان استعمال دخانیات 17.2٪ بود. این مکان در میان 18 شهر و شهرستان در Gangwon-do (2/15 درصد Chuncheon-si ، که رتبه اول است) رتبه 2 است ، بسیار کمتر از میانگین Gangwon-do (2/19 درصد) و میانگین کشور. (20.3٪).

این رقم در مقایسه با میزان استعمال دخانیات در سال 2018 (7/21 درصد) 4/5 درصد کاهش یافته و کمتر از هدف 18 درصد تا سال 2020 است و در نتیجه پروژه توسعه آموزش تخمین زده می شود ، درمانگاه و محیطی در برابر استعمال دخانیات ، که توسط ارتش رایج شده است.

ارتش یک هدف میان مدت و بلندمدت را کاهش سیگار کشیدن به 16.2٪ تا سال 2025 تعیین کرده و تصمیم گرفته است سیاست های مختلفی را برای ایجاد یک شهر بدون دخانیات دنبال کند ، با سرمایه گذاری 241 میلیون بودجه امسال.

به طور خاص ، کلینیک ترک سیگار ، که تأثیر تجاری بالایی دارد ، قصد دارد با خدمات شخصی تر ، کارآمدتر کار کند.

پس از اندازه گیری سطح سلامتی اولیه ، شخصی که در کلینیک ترک سیگار ثبت نام کرده است یک سرویس ارتقا integrated سلامت شخصی به صورت شخصی دریافت می کند. آموزش ترک سیگار از جلسه اول تا یازدهم همراه با مشاوره های فردی با مشاوران ترک سیگار به مدت 24 هفته انجام می شود و ممکن است وسایل کمکی برای ترک سیگار مانند تکه هایی ارائه شود. ترک سیگار و آدامس.

با توجه به کرونا 19 ، مشاوره فردی کمتر از 5 بار انجام می شود و سهم مشاوره تلفنی برای تشویق به ترک سیگار افزایش می یابد.

این طرح به منظور افزایش نرخ مشارکت با ارائه مشوق هایی مانند دادن سوغاتی از پیش تعیین شده به کسانی که موفق به ترک سیگار به مدت 3 ، 4 و 6 ماه شده اند ، می باشد.

علاوه بر این ، به منظور گسترش فرهنگ ترک سیگار ، در مجموع 1964 مرکز ، از جمله 1،291 موسسه عمومی تحت قانون ارتقا Health بهداشت ، 390 منطقه غیر سیگاری تحت این قانون و 283 خرده فروش خرده فروشی تعیین شده برای فروش سیگار مشمول از دستورالعمل ها و بازرسی های منظم در رابطه با جامعه محلی.

علاوه بر این ، ارتش نردبان های بهداشتی را در آپارتمان های غیر سیگاری نصب کرده است تا یک محیط غیرفعال برای سیگار کشیدن ایجاد کند و ورزش روزانه افراد غیر سیگاری را تحریک کند تا با صدور پیام هایی مانند ترک سیگار ، آگاهی از ترک سیگار و اقدامات پیشگیری از سیگار را افزایش دهد. ، مصرف کم الکل و ورزش ، و همچنین نظارت مداوم. برنامه ایجاد یک محیط غیرسیگاری با اجرای آن است

کیم سو یول ، رئیس مرکز بهداشت گفت: “سیگار کشیدن نه تنها برای افراد سیگاری بلکه برای کل ارتش از جمله دود سیگار است. ما بدون آنها جامعه ای سالم ایجاد خواهیم کرد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *