سناتور جمهوری خواه دیگر رئیس جمهور ترامپ را به استعفا فرا می خواند جهان

[ad_1]

این سناتور اظهار داشت که پس از درخواست رئیس جمهور ، ترامپ می تواند با اتهامات کیفری روبرو شود و از معترضان خواست در حمله به پایتخت در جلسه نمایندگان کنگره دو حزب برای تأیید پیروزی جو بایدن رئیس جمهور منتخب ، از او حمایت کنند.
توومی در گفتگو با شبکه خبری NBC با ملاقات مطبوعات گفت: “من فکر می کنم بهترین راه برای کشور ما این است که رئیس جمهور استعفا دهد و هر چه زودتر از سمت خود خارج شود.

این سناتور همچنین رفتار آقای ترامپ را “رسوا” دانست.

سناتور جمهوری خواه دیگری رئیس جمهور ترامپ را به استعفا فراخواند - عکس 1

معترضان به حمایت از رئیس جمهور ترامپ در تاریخ 6 ژوئن در مقابل پایتخت حضور یافتند.

بسیاری از دموکرات های مجلس نمایندگان برای دومین بار استیضاح رئیس جمهور ترامپ را آماده می کنند. نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان گفت بسیاری از نمایندگان کنگره از استیضاح آقای ترامپ حمایت می کنند ، اگرچه آنها تأکید کردند که استیضاح در اولویت نیست. دموکراتها
“من ترجیح می دهم از اصلاحیه 25 برای حذف آن استفاده کنم. بگذارید کارش را از دست بدهد. با این حال ، نمایندگان زیادی در شورای ملی وجود دارند که از استیضاح دوم رئیس جمهور حمایت می کنند “.
سناتور جمهوری خواه دیگر رئیس جمهور ترامپ را به استعفا فراخواند - عکس 2

نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان گفت بسیاری از دموکرات ها بودند که از استیضاح رئیس جمهور ترامپ حمایت کردند.

جیمز کلیبرن ، رهبر اکثریت پارلمان ، سی.ان.ان به نقل از جیمز کلیبرن ، رهبر اکثریت پارلمانی گفت که نمایندگان مجلس می توانند سنای ایالات متحده را پس از 100 روز نخست ریاست جمهوری بایدن استیضاح کنند تا به کنگره فرصت دهند تا نامزدی را تأیید کند کابینه و برنامه دولت آقای بایدن.
اگر رئیس جمهور ترامپ پس از ترک مقام توسط سنا محکوم شود ، ممکن است از خدمت در سمت های بعدی دولت منع شود. گفته می شود که ترامپ بیش از یک هفته در کاخ سفید باقی مانده و در حال اعلام یک سری دستورات عفو است و قرار است 12 ژانویه از مرز آمریکا و مکزیک بازدید کند.
در آخر هفته ها ، رئیس جمهور ترامپ اغلب برای انتقاد از مخالفان خود از توییتر استفاده می کند. در آخر هفته ، رئیس جمهور به طور غیرمعمولی ساکت بود زیرا شبکه های اجتماعی حساب های او را پاک کرده بودند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *