سنای ایالات متحده پیشنهاد افزایش یارانه های ترامپ را بررسی نمی کند ، سهام وال استریت سقوط می کند | جهان

[ad_1]

پس از تماس دونالد ترامپ رئیس جمهور و مجلس نمایندگان ، سهام وال استریت پس از جلوگیری از رای اضطراری میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنا ، که خواستار افزایش بسته پشتیبانی Covid-19 به 2000 دلار برای هر نفر در ایالات متحده بود ، سقوط کرد. .

نزدک 0.4 درصد افت کرد ، در حالی که Dow و S&P 500 0.002 درصد افت کردند که نشان می دهد سرمایه گذاران می توانند سود کسب کنند.

اندی کاپیرین ، مدیر ارشد سرمایه گذاری در RegentAtlantic ، گفت: “من واقعاً فکر می کنم این ترکیبی از کسب سود و فکر کردن در مورد آینده و ارزیابی اخبار خوبی است که ممکن است در اوایل سال 2021 بدست بیاید ، آنها واقعاً چیزهای خوب را قرض گرفته اند امیدهای 2021 و در دسامبر سال 2020 محقق شد. ”

سهام اینتل نزدیک به 5 درصد افزایش یافت که بیشترین افزایش در شاخص های Dow و S&P است. صندوق پرچین نقطه سوم دان لوب از اینتل می خواهد تا گزینه های استراتژیکی را که می تواند تغییر بزرگی در اینتل ایجاد کند ، کشف کند. سهام بوئینگ نیز به لطف اعلام اینکه 737 MAX دوباره در ایالات متحده فعال است ، پس از مجبور شدن “فرود” در مارس 2019 پس از دو تصادف مرگبار ، اندکی افزایش یافت.

اسنپ ​​، صاحب برنامه پیام رسان اسنپ چت ، پس از شش روز کاهش متوالی ، 6 درصد رشد کرد. سهام پس از آنکه گلدمن ساکس به طور قابل توجهی هدف قیمتی خود را افزایش داد ، جهش کرد ، به استناد نوآوری در فن آوری و مشارکت های محصول که می تواند رشد درآمد را افزایش دهد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *