سه رودخانه ، از جمله اولسان و Taehva ، در سال گذشته در بالای کیفیت آب خوب بودند

[ad_1]

مجله اتحادیه جهانی
مجله اتحادیه جهانی

(اولسان = اخبار اتحادیه جهانی) خبرنگار کی وون سئو = مشخص شده است که کیفیت آب سه رودخانه اصلی اولسان “بالاتر از حد خوب” است.

موسسه بهداشت و محیط زیست اولسان شبکه نظارت بر آب را برای 17 رودخانه اصلی در اولسان ، رودخانه Taehva ، رود Dongchon و Hoeya اجرا می کند. در تاریخ 29th مشخص شد که او تحت عنوان / L مورد تحقیق قرار گرفت.

این نشان می دهد که سطح متوسط ​​کیفیت آب بین بسیار خوب (BOD 1 میلی گرم در لیتر یا کمتر) و خوب (BOD 2 میلی گرم در لیتر یا کمتر) ، که درجه های Ⅰa تا Ⅰb از محیط کیفیت آب هستند.

شبکه پایش آبزیان به طور جامع وضعیت فعلی کیفیت آب در آبهای عمومی را بررسی می کند تا روند تغییرات کیفیت آب را شناسایی کند و سطح آلودگی رودخانه های مهم محلی را مورد استفاده قرار می دهد تا به عنوان داده های پایه برای ایجاد سیاست های حفاظت از کیفیت آب در آینده استفاده کند.

نقاط بررسی برای این شبکه اندازه گیری 10 بالا و پایین رودخانه Taehwa ، 4 در رودخانه Dongcheon و 3 در رودخانه Hoeya است.

از سال 2007 ، رودخانه Taehwa تقاضای بیوشیمیایی اکسیژن (BOD) درجه 1 (خوب) یا بالاتر و Dongcheon درجه 1 (خوب) یا بالاتر را از سال 2009 حفظ کرده است.

رودخانه Hoeya از زمانی که برای اولین بار کیفیت آب درجه یک (خوب) را در سال 2019 آغاز کرد ، کیفیت آب “خوب” را دو سال متوالی نشان می دهد.

این با تأثیر مسدود کردن آلاینده های خارجی با ساخت لوله های فاضلاب برای هر رودخانه از طریق “طرح جامع رودخانه Taehwa” تفسیر می شود ، که برای ایجاد یک رودخانه زیست محیطی در رودخانه Taehwa در سال 2005 و گسترش گیاهان تصفیه فاضلاب ایجاد شده است.

یک مقام مسئول از موسسه بهداشت و محیط زیست گفت: “ما با نظارت دائمی بر کیفیت آب رودخانه های بزرگ اولسان ، همه تلاش خود را برای ایجاد منظره تبدیل آب به عنوان مکانی راحت برای استراحت شهروندان انجام خواهیم داد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *