سه هیون اوه ، شهردار آسان ، صادر کننده DMT ، جانگام کالس ، بازدید از سایت

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهردار آسان او هی هیون از شرکت DMT ، آموزشی ویبولیتین بازدید کرد و شرکت Jangamcals ، آموزشی ویبولیتین ، واقع در مجتمع صنعتی 1 در اول ، برای تشویق نمایندگان تجارت و گوش دادن به مشکلات آنها.

هر دو شرکت با تسلط فنی استثنایی خود با وجود شرایط دشوار اقتصادی در بازار جهانی شناخته می شوند و در عین حال مسئولیت اجتماعی شرکت را از طریق فعالیت های فعال اجتماعی مشارکت می کنند.

شرکت DMT ، آموزشی ویبولیتین شرکتی است که قطعات موتورهای هواپیما و هواپیما را پوشش می دهد. تا سال 2019 ، فروش 28 میلیاردی سالانه (62٪) از 45 میلیارد بوی بد ، SME های امیدوارکننده صادراتی است. از بین 101 کارمند ، 2 تکنسین ، 9 صنعتگر و 32 تکنسین و تکنسین در زمینه های مرتبط و شرکتی ارائه می شود که رشد مشترک بین شرکت و کارگران را با تقویت توانایی های کارگران با حمایت از هزینه های آموزش و ارتقا cert گواهینامه دنبال می کند. بودن.

DMT با اداره خانواده زنان در شهر آسان تفاهم نامه ای امضا می کند و زمینه سازگاری اجتماعی را فراهم می کند ، از جمله تأمین اشتغال برای کودکانی که با ترک قانونی مراکز نگهداری از کودکان ، وقتی 18 ساله شدند ، حمایت خود را پایان داده اند. شرکت DMT ، آموزشی ویبولیتین نوجوانانی را که در صورت تمایل به شغل خانه سالمندان در ساختمان را ترک کرده اند استخدام می کند و از آنها حمایت می کند تا با تأمین خوابگاه و اجرای سیستم راهنمایی خود را به عنوان اعضای جامعه معرفی کنند.

شهردار اوه سه هیون گفت: “من سپاسگزارم که شرکت امیدوار کننده صادرات ، که یک پشتوانه قوی برای اقتصاد محلی است ، چنین فعالیت های اجتماعی بزرگی را انجام می دهد.” به نظر می رسد این زمینه خوبی برای حل و فصل اجتماعی جوانان است . وی گفت: “شهر آسان همچنین پشتیبانی اداری را ارائه می دهد ، بنابراین پیشنهاد عالی DMT Co. ، Ltd. درخشیدن. “

شهردار O از شرکت Jangamcals بازدید کرد. شرکت Jangamcals ، آموزشی ویبولیتین شرکتی است که روان کننده های صنعتی خاصی مانند یونان تولید می کند ، مارک خاص خود را “CASMOLY” دارد و به حدود 22 کشور از جمله چین و ایالات متحده صادر می کند. به ویژه ، رئیس جمهور کو یون چان ، رئیس شرکت جانگ آم کارلز ، آموزشی ویبولیتین ، عضو Asan 5 ، جامعه افتخار ، یک باشگاه بزرگ اهدا کننده با بیش از 100 میلیون نفر از صندوق رفاه اجتماعی است ، و حمایت کرده است مردم آسیب پذیر. منطقه و از توسعه جوامع محلی حمایت می کند.

شهردار اوه سه هیون در جلسه ای با تجار گفت: “آسان ما” در تراز تجاری “شماره 1 در میان دولتهای بزرگ سراسر کشور قرار دارد. بدون عرق شرکت های محلی که به طور شبانه روزی در مسیرهای صادراتی پیشگام حرکت می کنند ، غیرممکن است. من عمیقا از همه تجار و کارگران سپاسگزارم. “

“ما قدرت اداری خود را متمرکز خواهیم کرد تا بتوانیم به تلاشهای شرکتهای استانی خود پاسخ دهیم. “بیایید مستقیماً به دنبال راهی با شهر و شرکتهای محلی باشیم تا شرکتهای محلی بتوانند به یک پشتوانه محکم برای اقتصاد کره تبدیل شوند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *