سومین شورای امنیت جامعه Bohae-Myeon در شهر آنسئونگ اولین جلسه عادی خود را برای سال جدید برگزار کرد

[ad_1]

شورای امنیت جامعه بوگای میون

[세계연합신문 이영호 기자] شورای امنیت جامعه Bogae-myeon اولین جلسه سومین شورای امنیت جامعه Bogae-myeon را در چهارم سال برگزار کرد.

26 عضو شورای امنیت جامعه Bogae-myeon ، که دوره خود را در 24 ژانویه 2021 آغاز کردند ، کیم جونگ هونگ را به عنوان رئیس کمیته خصوصی انتخاب کردند و پروژه های مختلفی را برای افراد محروم انجام دادند ، از جمله یافتن همسایگان دشوار. کمک بوگای میون برای دو سال آینده استقرار برنامه ریزی شده.

به ویژه ، از طریق جلسه این روز ، در سال 2021 ، در سال 2021 ، پروژه مالیات های ثروتمند زنان برای یافتن و مراقبت از افرادی که به دلیل کرونا 19 با مشکل روبرو هستند و همچنین تأمین هزینه های حمل و نقل برای گروه های آسیب پذیر با درآمد پایین ، ناخوشایند است تعمیر اتوبوس و خانواده خانه های خانوادگی کم درآمد با سازمان های محلی. تصمیمی در مورد پروژه رویای امید گرفته شد.

کیم جین هونگ ، رئیس کمیته غیرنظامی گفت: “ما بیشتر تلاش خواهیم کرد تا نقطه کور تامین اجتماعی را حل کنیم و از طریق مشارکت فعال با اعضای خود زندگی کنیم.

کیم گوانگ ایل ، رئیس Bogae-myeon ، گفت: “از اینکه به شما قول داده اید با وجود شرایط سخت به عنوان عضوی در شورای امنیت جامعه Bogae-myeon کار کنید متشکرم ، و من از شما می خواهم که به توسعه پروژه های رفاهی ادامه دهید تا Bogae- میون میون می تواند به یک جامعه سالم برسد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *