سوکچو جوانان را برای شرکت در برنامه های کاری غیر حضوری جوانان استخدام می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهر سوكو جوانان را برای مشاركت در “پروژه حمایت از كار جوانان برای نامه نگاری تاج” تا 9 فوریه استخدام می كند.

پروژه شغلی جوانان دیجیتال پاسخ کرونا یک پاسخ منطقه ای پس از تاج است (4 نوع) ، بخشی از برنامه کار منطقه ای جوانان وزارت ادار عمومی و امنیت و طرحی است که از جوانان برای سازگاری با تغییر محیط های شغلی پشتیبانی می کند. 19

این شهر نه تنها فرصت هایی را برای تجربه شخصی و دیجیتالی در کار جوانان شرکت کننده در این پروژه فراهم می کند ، بلکه آموزش هایی را نیز برای ارتقا the شایستگی جوانان در زمینه کار دیجیتال فراهم می کند. در صورت استخدام جدید کارگران جوان در پروژه های مشمول این پروژه ، 90٪ هزینه کار برای هر کارگر جوان (حداکثر 1.8 میلیون درآمد ماهانه) برای 10 ماه تأمین می شود و از طریق استخدام آزاد از 13 ژانویه تا 27 ژانویه لیست مشاغل شرکت کننده و اطلاعات استخدام را می توان در وب سایت شهرستان یافت.

شهر سوکچو با احیای مجدد اشتغال محلی و آموزش استعدادهای جوان با غلبه بر مشکلات اشتغال جوانان از طریق فراهم آوردن مشاغل غیر وجهی و دیجیتالی برای جوانان و حمایت از هزینه های کار برای کارگران ، به دنبال پرورش متخصصان در صنعت بدون تدبیر است.

اهداف جذب جوانان جوانان ساکن (برنامه ریزی شده) و بیکار در Sokcho-si 18 تا 39 ساله هستند و ساکنان مناطق دیگر باید ظرف یک ماه از مطلع شدن از انتخاب شدن برای شرکت کننده در پروژه ، به Sokcho-si بروند.

جوانانی که تمایل به شرکت دارند می توانند به طور مستقیم یا از طریق پست همراه با فرم درخواست و اسناد پیوست شده به اداره اقتصاد اشتغال در تالار شهر سوکچو مراجعه کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *