سیجونگ سیتی تأیید کرد که 99.8٪ از مواد مغذی مدرسه در سال گذشته مناسب بوده است

[ad_1]

[세계연합신문 김수빈 기자] سال گذشته ، م Instituteسسه بهداشت و محیط زیست Sejong (رئیس پارک Miseon) 1022 آزمایش ایمنی غذایی در مدارس را انجام داد و میزان مطابقت را 99.8 درصد تأیید کرد.

موسسه بهداشت و محیط زیست هر ساله بازرسی های ایمنی را برای تأمین مواد مغذی سالم به 157 مدرسه در مدارس متوسطه اول ، ابتدایی ، متوسطه و دبیرستان گسترش می دهد.

تعداد کل بازرسی ها در سال از 624 مورد در سال 2018 به 830 مورد در سال 2019 و 1022 مورد در سال 2020 افزایش یافته است که سالانه بیش از 120 درصد افزایش یافته است.

در مجموع 1022 آزمایش در سال گذشته انجام شد ، از جمله 473 پوند مورد سموم دفع آفات از بقایای کشاورزی و ماهی ، رادیواکتیویته و فلزات سنگین 457 مورد ارگانیسم های غذایی اصلاح شده ژنتیکی.

در نتیجه آزمایش ایمنی ، 1020 مورد مناسب تشخیص داده شد ، به استثنای دو محصول کشاورزی (گل مالو) ، که به دلیل باقی مانده بیش از حد آفت کش ناکافی در نظر گرفته شدند.

انستیتوی بهداشت و محیط زیست نتایج بازرسی را به بخش غذایی محلی (مرکز تهیه غذای عمومی) که مدیریت تأمین غذا برای وعده های غذایی مدارس را به عهده دارد ، ابلاغ کرد و اقدامات اداری مانند ممنوعیت حمل اقلام مربوطه به مزرعه زایمان را انجام داد. .

Park Mi-seon ، رئیس انستیتوی بهداشت و محیط زیست ، گفت: “والدین علاقه زیادی به مواد تشکیل دهنده وعده های غذایی مدرسه دارند که به کودکان ارائه می شود. ما با همکاری نزدیک با اداره مواد غذایی محلی ، تمام تلاش خود را برای ایمنی غذا انجام خواهیم داد. و مدیریت آموزش شهری. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *